123
Українська національна рослинна кухня

Українська національна кухня багата не тільки на м’ясні, а й на овочеві страви. У книзі ви знайдете рецепти пісних рослинних страв, як зовсім нових, так і добре знайомих, але у рослинному виконанні.

Далі>>
Болгарія. Вино і кухня

Кулінарний туристичний путівник по Болгарії. У книзі ви знайдете цікаву інформацію про болгарські вина, національні страви і продукти, а також корисні примітки для мандрівників і основні туристичні напрями.

Далі>>
Справжня болгарська кухня

Цикл відео рецептів від Atlantic Garder Resort Hotel (Одеса, Україна). Шеф-кухарі ресторану та запрошені гості, родом з Болгарії, покажуть, як готувати традиційні болгарські страви, а також розкажуть про звичаї та особливості життя у Болгарії.

Далі>>
Китай на кінчику язика

Автори документального фільму “Китай на кінчику язика” пропонують глядачам познайомитися з історією країни, у якій перша книга по кулінарії була написана понад три тисячі років тому. Звичайні мешканці Китаю із різних регіонів розкажуть нам про місцеві делікатеси, їх історію та особливості приготування.

Далі>>
Екстремальна кухня - Джері Хопкінс (Экстремальная кухня - Джерри Хопкинс)

Це корисна книга для усіх мандрівників, як, потрапляючи у екзотичні країни, замість звичної картоплі та солених огірків, бачать у меню смажених тарганів, варених змій або салат із кактусів. Автор книги про екстремальну кухню знайомить читачів зі своїм досвідом дегустації подібних екзотичних страв, стверджуючи, що саме ця їжа, така незвична для нас, неодмінно прийде на заміну добре відомій сьогодні.

Далі>>
Їстівні та отруйні гриби України - Зерова М.

Книга розповідає про їстівні та отруйні гриби, які зростають на території України. Автор наводить характерні ознаки, за якими можна легко відрізнити їстівні гриби від отруйних, вказує час збирання різних грибів, способи використання їх. Наведено також найновіші літературні дані про отрути, властиві деяким грибам, симптоми отруєння і методи лікування при цьому.

Далі>>
Абсент - Філ Бейкер

Книга відомого англійського культуролога Філа Бейкера, в якій показано дивовижний шлях, пройдений цим незвичним напоєм – абсент від древніх часів і до наших днів. Що таке абсент, що робить його таким особливим та виділяє серед інших напоїв? Відповіді на ці та інші питання читач зможе дізнатись на сторінках цієї виняткової книги, багато розділів якої захоплюють вас так, ніби ви читаєте детектив.

Далі>>
У будні і свята - Дарія Цвек

У книзі наводяться щотижневі меню обіду та вечері, розписані за місяцями року. В основному - це прості, дешеві та не складні у приготуванні страви. Читачі ознайомляться також із приготуванням традиційних народних страв.

Далі>>
Казан, мангал та інші задоволення чоловіків - Сталік Ханкішієв

Книга у якій показано, як неперевершений аромат і смак переплітаються між собою та творять щось прекрасне. Спеції, прянощі, нові продукти, а поряд з цим і нові кулінарні враження і рецепти. Традиції різних країн, які найкраще відображаються у їх унікальній кухні.

Далі>>
Про здорове харчування з Оксаною Скиталінською

Що потрібно їсти, щоб залишатися здоровими? Скільки води потрібно пити? Варто чи не варто голодувати? Відповіді на ці питання, а також основні принципи здорового харчування - усе це вам розповідь заслужений лікар-дієтолог Оксана Скиталінська.

Далі>>
Наукові основи здорового харчуваня

Книга "Наукові основи здорового харчування" призначена для лікарів-дієтологів, гастроентерологів, клінічних фармакологів, провізорів, студентів медичних вузів та широкого кола читачів, які постійно прагнуть до досконалості та розширенню меж своїх знань.

Далі>>
Не хворійте! Правила повноцінного харчування від Майї Гогулан - Майя Гогулан

За довгі роки протистояння чужим недугам Майя Гогулан накопичила колосальний досвід стратегії та тактики боротьби із хворобою і у своїй книзі вказує шлях до перемоги, до одужання - шлях здорового харчування.

Далі>>
Їжа, що дає здоров'я - Б. Валентинов, Е. Наумова

Традиційна китайська медицина спеціалізується на глибокій класифікації продуктів харчування залежно від їх властивостей та правильного підбору дієти для кожної людини особисто. Проте, для повсякденного здорового харчування достатньо знати лише основи правильного харчування та властивості найбільш поширених та корисних продуктів.

Далі>>
Книга про здорову їжу - Пол Брегг

Ви знайдете у книзі безліч рецептів здорового харчування. Від салатів та закусок до овочевих, м'ясних, рибних страв, десерту та напоїв, більшість з яких приємно вразять вас не лише смаковою новизною, кулінарною винахідливістю, але часто і простотою приготування.

Далі>>
50 правил здорового харчування - Г. С. Видревич

Ця книга містить основні правила та рецепти здорового харчування для того, щоб зберегти довголіття та здоров'я.

Далі>>
Сама корисна їжа - Проростки

В цій книзі автори розказують про оздоровчі властивості просростків, та як їх вирощувати в домашніх умовах.

Далі>>
Рецепти для системи мінус 60 - Катерина Міріманова

Це одна з книг Катерини Міріманової в якій зібрані карщі рецепти для страв для дієти мінус 60.

Далі>>
Кулінарні мандрівки Джеймі Олівера

Джеймі Олівер подорожує по країнах Європи щоб розказати вам по кулінарні традиції різних народів.

Далі>>
Українська кухня - Доцяк

Це підручник з технології приготування їжі. В ньому описані рецепти традиційних українських страв, та їх технології приготування. В книзі також розказується як правильно організувати роботу підприємства громадського харчування, як обслуговувати клієнтів, як рекламувати заклад та ще багато цікавих та корисних речей.

Далі>>
Технологія домашнього консервування

У цьому практичному посібнику викладені основні способи заготівлі продуктів і рецепти консервів, які можна виготовити в домашніх умовах. Ви дізнаєтеся як консервувати, маринувати, засолювати та сушити овочі, фрукти, рибу, м'ясо та гриби. Також описано різноманітні пристрої і види тари для консервування.

Далі>>
123