Файловий архів

Справжня болгарська кухня

Цикл відео рецептів від Atlantic Garder Resort Hotel (Одеса, Україна). Шеф-кухарі ресторану та запрошені гості, родом з Болгарії, покажуть, як готувати традиційні болгарські страви, а також розкажуть про звичаї та особливості життя у Болгарії.

Далі>>
Китай на кінчику язика

Автори документального фільму “Китай на кінчику язика” пропонують глядачам познайомитися з історією країни, у якій перша книга по кулінарії була написана понад три тисячі років тому. Звичайні мешканці Китаю із різних регіонів розкажуть нам про місцеві делікатеси, їх історію та особливості приготування.

Далі>>
Про здорове харчування з Оксаною Скиталінською

Що потрібно їсти, щоб залишатися здоровими? Скільки води потрібно пити? Варто чи не варто голодувати? Відповіді на ці питання, а також основні принципи здорового харчування - усе це вам розповідь заслужений лікар-дієтолог Оксана Скиталінська.

Далі>>
Кулінарні мандрівки Джеймі Олівера

Джеймі Олівер подорожує по країнах Європи щоб розказати вам по кулінарні традиції різних народів.

Далі>>
Готуємо піцу

Майстер клас по приготуванні піци від шеф-кухаря московського ресторану "Черрі Міо" Андреа Галлі.
На ваших очах він приготує декілька смачних піц, які Ви зможете потім спробувати приготувати в себе дома. Під час майстер класу Андреа дає багато кулінарних порад і розказує цікаві речі про історію піци.

Далі>>
відео підручник по приготуванню суші

Суші - це, напевно, одна з найвідоміших японських страв у світі. Рецептів приготування суші є велика кількість, але всюди основними інгредієнтами є рис і риба.
У цьому відео кухар одного з московських ресторанів докладно розкаже вам про весь процес приготування суші: від варіння рису і розбирання риби до подачі на стіл.

Далі>>
Мега завод Сoffee illy

Кава - це один з найпопулярніших напоїв у світі. Однак не зважаючи на його простий вигляд, він складніший ніж здається. Щоб зробити чашечку еспрессо потрібно 27 секунд. Але ритуал кави - це не просто процес приготування напою, це щось більш багате та цікаве. Магічне. Однак для того щоб створити цю магію потрібні інновації. І можливо навіть трохи науки. Ми зазирнемо за куліси Illy, одного з найтехнологічніших заводів у світі для того щоб розкрити таємницю приготування ідеальної чашки кави. Щоб переробляти за день по 100 тон зерен на найкращу італійську каву потрібні роботи, лабораторії, та навіть мистецька галерея. Вітаємо вас у супер технологічному світі Illy, мега заводі з переробки кави.

Далі>>
Мега завод Jack Daniel's

Jack Daniel's - віскі, яке люблять мільйони поціновувачів. Воно потрапляє до нас з двох унікальних заводів які роблять кожну бочку для цього віскі і кожну його краплину. Це традиція випробувана часом і залишається вірною собі. Однак і тут не обійшлося без наукових досягнень і автоматизації. Усе задля того, щоб створити легенду серед спиртних напоїв, яка відома в усьому світі під назвою Jack. Запрошуємо Вас поглянути на процес виробництва цього чудового віскі на мега заводі компанії Jack Daniel's.

Далі>>
Мега завод Heineken

Що може бути краще у цей час ніж келих холодного пива у вечір п'ятниці. Пиво - це один із найпростіших напоїв у світі. Він складається здебільшого з води та невеликої кількості алкоголю. Однак за цим простим напоєм знаходиться ось що. Велетенський мега-завод по вінця наповнений найсучаснішим обладнанням, тисячами пивоварів та мільярдами літрів пива. Головна фабрика Heineken зараз є найбільшою пивоварнею в Європі. Все це зроблене для того щоб пригостити вас келихом смачного класичного пива.

Далі>>
Мега завод Frito-Lay

На заводі Frito Lay настала гаряча пора. Підготовка до дня незалежності США. Протягом тижня перед цим святом тут зроблять понад тисячу тон бурітос, фрітос і класичних американських чіпсів. Дванадцять конвеєрів і пакувальних цехів працюватимуть цілодобово, день у день, щоб чіпси вчасно з'явилися на полицях крамниць. Треба поквапитися щоб встигнути до святкового столу. Ласкаво просимо на завод Frito Lay і місті Пері штат Джорджія.

Далі>>
Мега завод Кока-кола

Кока-кола -  можливо цей продукт найпоширеніший у світі. 1,6 мільярда разів на день покупець бере з полиці кока-колу. Усе починається із секретної формули. Компанія відправляє цю формулу на сотні підприємств по всьому світу які розливають напій у пляшки. Цим заводам потрібні мільйони одиниць тари. Швидкості виробництва і розливу цього напою просто приголомшують. Для того щоб кожна людина на землі могла легко отримати кока-колу потрібні не просто заводи, а мега-заводи. Ласкаво просимо на один з таких мега-заводів компанії Coca-cola.

Далі>>
Мега завод Гіннес

Запрошуємо вас подивитися на два най-напружені місяці виробництва ірландського пива. Із поля ячменю до кухля пива, це нескінченний процес у якому задіяна ціла армія фермерів, солодовників, обсмажувальників, пивоварів, продавців та музикантів. Усе заради того щоб створити продукт який розійдеться по сорока країнах. А він у свою чергу створюється на найбільшому з подібних заводів у всьому світі - на мега заводі Guinness.

Далі>>