Дієта "Драбинка"

Тип дієти
Звичайна

Дієта "Драбинка": загальні відомості

Дієта "Драбинка"має чітко виражені етапи, які, подібно до сходинок драбини, приведуть вас до фігури вашої мрії.

Програма триває п'ять днів. Кожний день виконує визначену функцію та допомагає ефективно втрачати зайві кілограми. Після завершення п'яти днів можна зробити перерву або, навпаки, почати заново дієту з першого дня. Завдяки тому, що методика є добре продуманою, а раціон збалансованим, можна повторювати її до досягнення бажаного результату.

Дієта "Драбинка": меню

Завданням першого дня дієти "Драбинка" є очищення організму. Для цього протягом дня можна з'їсти до кілограма яблук, кожні дві години пити таблетку активованого вугілля та вдосталь чистої води. Наявні в яблуках пектин та інші речовини прискорюють метаболічні процеси, дозволяють дещо знизити апетит та розрідити жирові клітини. Вугілля у свою чергу припинить процеси гниття у організмі та виведе ядовиті речовини природним шляхом. Вода видалить продукти жирового розпаду та пришвидшить витрати жирової тканини на потреби тіла.

Другий день дієти "Драбинка" направлений на відновлення кишкової мікрофлори. У цьому нам допоможуть молочнокислі бактерії. Дозволяється з'їсти до 600 г творога меншої жирності, випити, як мінімум, літр води і стільки ж знежиреного кефіру.

Третій день призначений для відновлення втраченої енергії. Задля цього можна випити біля двох літрів компоту з будь-яких сухофруктів, з'їсти 300 г ізюму та пару столових ложок меду. Енергетичний етап є необхідним для того, щоб попередити сповільнення втрати ваги.

Четвертий день дієти "Драбинка" має назву "будівельний" - він дозволить отримати вашому тілу необхідні для виробництва клітин поживні речовини. Під час змін у харчуванні тіло знаходиться у незвичних умовах, змінюється склад крові та частота ділення клітин, а також сповільнюються деякі важливі функції організму. Для пришвидшення процесів регенерації та стимулювання кровотворної функції у меню цього дня - півкілограма м'яса індички та курятини, вареного або тушкованого. З'їжте разом із м'ясною стравою велику кількість зелені - петрушку та кріп, цибулю та селеру.

Мета п'ятого дня - дозволити тілу позбутися рекордної кількості жиру. У цей день дієти "Драбинка" потрібно споживати велику кількість клітковини. Завдяки тому, що у харчових волокнах мінімальна кількість калорій, і для перетравлювання їх організму потрібно витратити масу енергії, втрачається вага. Протягом дня можна з'їсти 200 г вівсяних пластівців (із розрахунку сухої маси). Кашу потрібно варити виключно на воді та без додавання масла або цукру, можна додати трохи солі. Також можна урізноманітнити раціон сирими овочами та фруктами, з'їсти яких можна не більше кілограма. У якості заправки до салатів використовуйте оливкову олію.

Варто відмітити, що у будь-який день дієти "Драбинка" можна пити скільки завгодно питної води. У разі порушення режиму харчування не варто розчаровуватись, просто знову поверніться до програми першого дня. Під час дотримання програми немає заборони на споживання комплексу вітамінів або будь-яких біологічно активних добавок до їжі. Стосовно періодичності прийомів їжі - вирішуйте це на власний розсуд, врахувавши рекомендацію їсти від чотирьох до семи разів на добу.

Дієта "Драбинка": відгуки та результати

Згідно із відгуками, можна вважати дієту "Драбинка" досить ефективною, вона допомагає втратити від трьох до восьми кілограм. За словами тих, хто її спробував, перенести систему досить легко, відчуття голоду немає, самопочуття цілком задовільне. Кількість жиру зменшується, і в подальшому вдається зберегти досягнутий результат. Негативні відгуки про дієту можна почути від тих, хто отримав невеликі, за їх думкою, результати, а також тих, кому важко було триматися.

Дієта "Драбинка": плюси та мінуси

Розділена по сходинкам програма має багато переваг. По-перше, вона дозволяє значне різноманіття. Раціон людини, яка худне, має у своєму складі усі необхідні для здоров'я елементи - як мікро, так і макро. Не забуті і всі види білка (м'ясний та молочний), а також вуглеводи, присутні рослинні жири. По-друге, завдяки наявності великої кількості клітковини, кишечник працює у оптимальному режимі. Свобода відносно прийомів їжі дозволяє відчувати себе досить комфортно - адже не потрібно змінювати розпорядок свого дня та викроювати час для дотримання дієти "Драбинка" - по-третє. Приємне відчуття від інакших низькокалорійних методик - наявність у раціоні продуктів, що містять глюкозу. Тому, по-четверте, не буде стресу, який зазвичай виникає при зменшенні калорій, що надходять до організму. Завдяки цьому не виникне гальмуючого ефекту, коли зниження ваги тіла призупиняється. По-п'яте, не довга тривалість програми дозволяє проводити її і у робочі дні. По-шосте, дієта має не лише фізичну дію, а й психологічну. І, нарешті, по-сьоме, система дозволяє необмежену кількість повторень - у будь-яку мить можна "зайти на нове коло" та продовжити рухатись до своєї мети. Стосовно недоліків - для деяких людей зміна раціону може викликати проблеми із шлунком та погіршення обміну речовин.

Дієта "Драбинка": протипоказання

Можна сказати, що дієту "Драбинка" рекомендують використовувати людям без явних проблем зі здоров'ям, а також без хронічних захворювань. У протилежному випадку, неодмінно перед початком дієти проконсультуйтесь із лікарем.

Програма ідеально підходить для цілеспрямованих, але не дуже організованих людей - завдяки чіткому розкладу та продуманості кожного з етапів дієти "Драбинка" усе неодмінно вийде.



Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.