Розміщення реклами

 1. Правила реклами
  1. На рекламні блоки та інші види реклами поширюються всі правила сайту. Всі зміни в правилах сайту автоматично будуть поширюватися на рекламу на сайті.
 2. Види реклами та її формати
  1. На нашому сайті доступні такі види реклами: банерна реклама, рекламні статті.
  2. Банерна реклама - це розміщення графічних зображень з непрямими посиланнями на Ваш Інтернет ресурс у відповідних місцях нашого сайту. Посилання на сайт замовника буде непрямими (через редірект). Наприклад http://harchi.info/redirect.php?url=http://google.com.
  3. Рекламні статті - це текст з малюнками та посиланнями. В кожній статті можуть бути непрямі посилання (редірект) на сайт замовника реклами. Рекламна стаття буде розміщена на нашому сайті назавжди. Також ми розмістимо посилання на рекламну статтю на наших сторінках у соціальних мережах.
  4. Описи товарів ми пишемо тільки самостійно. Це тому, що ми хочемо надати споживачам нашу неупереджену думку. Огляди на події та заходи пишете Ви, тому що у нас дуже багато оботи і на даний момент ми не маємо часу приїжджати до вас.
 3. Вимоги до реклами
  1. Вимоги до банерів реклами
   1. Тематика банера може бути будь-якою, якщо вона не порушує правил нашого сайту.
   2. В банері допускається розміщення реклами тільки одної компанії чи веб-сайту, але можливі винятки якщо це дійсно необхідно.
   3. Розширення зображення в банері має відповідати параметрам наведеним у таблиці. Зверніть увагу, що дані у таблиці в пункті 4.1 відповідають параметрам перегляду нашого сайту на персональних комп’ютерах чи ноутбуках при розмірі вікна браузера мінімум 1000 пікселів у ширину. Врахуйте, що мобільні браузери значно зменшують роздільну здатність при перегляді веб-сторінок (щоб взнати роздільну здатність зайдіть на цей сайт використовуючи ваш мобільний пристрій). Ми адаптували наш сайт під ширину мобільного браузера мінімум 320 пікселів, тому банери на нашому сайті можуть змінювати розмір, щоб коректно відображатися на мобільних пристроях.
   4. Розмір банера не повинен перевищувати 300 кілобайт.
   5. Допускаються такі формати зображення: jpeg, jpg, png, gif.
  2. Вимоги до рекламних статей:
   1. Тематика статей повинна безпосередньо стосуватися їжі та харчування: продукти, рецепти страв, технології та техніка для кухні і обробки продуктів харчування, харчова промисловість, сільське господарство і пов’язані з ним галузі, ресторанний бізнес, торгівля продуктами харчування і обладнанням і т.д.
   2. Стаття має бути унікальна хоча б на 90%. Для перевірки унікальності можете скористатися наступними сервісами: https://content-watch.ru/text/
   3. Стаття не повинна бути суто рекламною, вона має бути цікавою і достовірною.
   4. Обсяг статті - мінімум 2000 символів не враховуючи пробіли, і максимум 5000 символів.
   5. Стаття повинна містити хоча б одне зображення з розширенням не менше 600х300 пікселів і розміром до 1 МБ. Зображення в статті мають бути без вотермарок!
   6. В статті можна розмістити максимум два непрямі посилання на веб-сайт замовника.
   7. Якщо буде порушена хоча б одна з цих вимог, тоді ми не зможемо опублікувати її на нашому сайті.
  3. Вимоги до оглядів заходів та подій
   1. Тематика заходу чи події повинна безпосередньо стосуватися їжі та харчування: продукти, рецепти страв, технології та техніка для кухні і обробки продуктів харчування, харчова промисловість, сільське господарство і пов’язані з ним галузі, ресторанний бізнес, торгівля продуктами харчування і обладнанням і т.д.
   2. Текст огляду має бути унікальна хоча б на 75%. Для перевірки унікальності можете скористатися наступними сервісами: https://content-watch.ru/text/
   3. Розмір тексту - мінімум 1000 символів не враховуючи пробіли. Максимум 5000 символів.
   4. Для опису потрібне хоча б одне зображення (малюнок чи фотографія), розширенням не менше 600х300 пікселів і розміром до 1 МБ. Зображення мають бути без вотермарок!
   5. В описі можна розмістити максимум два непрямих посилання на веб-сайт замовника.
   6. Якщо буде порушена хоча б одна з цих вимог, тоді ми не зможемо опублікувати її на нашому сайті.
 4. Ціни
  1. Ціни на банерну рекламу залежать від позиції розміщення банера і від терміну на який він розміщений. В таблиці наведено ціни на кожен тип банеру і на різні періоди часу.
    до 2 тижнів2-3 тижні3 тижні - 1 місяць
   Блок в хедері (468х60)18 грн в день15 грн в день12 грн в день
   Блок з правої сторони зверху (360х200)16 грн в день13 грн в день10 грн в день
   Блок з правої сторони знизу (360х540)12 грн в день10 грн в день8 грн в день
   Блок внизу сторінки на футері (1000х60)16 грн в день13 грн в день10 грн в день
   Блок над коментарями тільки на сторінках контенту (468х60)
   16 грн в день13 грн в день10 грн в день
  2. Для запуску банерної реклами Ви повинні здійснити повну передоплату.
  3. Ціни за публікацію статті:
   1. Якщо Ви повністю самі пишете статтю згідно з нашими вимогами - 100 гривень. Оплата проходить після публікації статті на сайті.
   2. Ми можемо написати для Вас якісну унікальну статтю, враховуючи Ваші побажання. Ціна за написання і розміщення такої статті - 250 гривень за умови повної передоплати.
  4. Ціна за огляд товару становить 300 гривень, без урахування ціни товару. Ціна на розміщення огляду заходу чи події - 100 гривень.
  5. Ціни на рекламні послуги можуть коливатися, тому, будь-ласка, кожного разу перед замовленням реклами переглядайте інформацію на цій сторінці.
 5. Оплата та повернення коштів
  1. На даний момент доступний єдиний спосіб оплати через переказ коштів на картку ПриватБанку. Реквізити рахунку ми надішлемо вам після узгодження деталей рекламної кампанії.
  2. Повернення коштів може відбутися у випадку, якщо ми не надали послугу, або надали її не у повному обсязі. У першому випадку кошти будуть повернуті повністю, а в другому випадку буде повернутий той відсоток від заплачених вами коштів який відповідає відсотку не наданих нами послуг.
 6. Статистика
  1. Після закінчення показу рекламної кампанії ми надамо вам статистику щодо кількості показів Вашого банера та кількості кліків користувачів по ньому.
  2. Якщо вам потрібні ще якісь дані щодо того як пройшла Ваша рекламна кампанія, необхідно якомога швидше обговорити це питання до початку рекламної кампанії, щоб у нас було достатньо часу та технічна можливість виконати Ваше прохання.
 7. Блокування реклами
  1. Адміністрація не може гарантувати що користувач сайту якому показується рекламний блок не застосовує якісь програмні засоби для приховування рекламних блоків (наприклад розширення Adblock для браузерів), однак адміністрація сайту буде докладати всіх можливих зусиль щоб обійти такі програмні засоби.
  2. Якщо Ви помітили що Ваша реклама блокується, тоді будь-ласка зв'яжіться з нами і повідомте деталі: зокрема версію браузера та метод, яким була заблокована реклама. Це допоможе нам підвищити якість Ваших рекламних кампаній на нашому сайті.
 8. Інші види реклами
  1. Ми будемо намагатися розширювати перелік наших рекламних послуг. Якщо Ви хочете отримувати найактуальнішу інформацію про наші послуги, скористайтеся Контакт формою.
  2. Якщо у Вас є пропозиції щодо інших видів реклами, то нам буде цікаво почути Вашу думку. Ви можете зв'язатися з нами на сторінці Контакти.
4932 переглядів