Про нас

Вітаємо вас на сайті harchi.info

Ми створили цей сайт для того, щоб Ви могли дізнатися багато нового про їжу, адже вона є невід’ємною частиною нашого з Вами життя. На купівлю, приготування та споживання харчів звичайна людина тратить більше двох годин на день. Не можна ставитися несерйозно до того що і скільки ми їмо, адже це дуже впливає на наше здоров'я і настрій. Тому, основною метою нашого сайту є навчити людей добре розумітися на їжі, властивостях продуктів харчування, способах її приготування, кухонному обладнані та всьому іншому, що стосується їжі.

Ми намагаємося максимально об'єктивно і неупереджено розказувати вам про їжу. Ми дуже хочемо створити такий ресурс, в якому буде зібрано якнайбільше актуальної та цікавої інформації, яка була б корисна і цікава для більшості людей. Якщо у Вас є ідеї чи пропозиції, як покращити наш сайт, тоді надсилайте їх на адресу contact@harchi.info або через форму зворотного зв’язку на сторінці Контакти.

Оскільки тематика нашого сайту охоплює всі аспекти харчування, тому, для зручності, вся інформація поділена на розділи:

 • Енциклопедія - в ній описані різні продукти харчування, історії страв з різних країн світу, методи приготування їжі, види посуду, кухонного приладдя і кухонної техніки та багато іншого.
 • Заклади харчування - каталог закладів харчування зі всіх куточків України. З цього каталогу Ви зможете взнати адресу закладу, графік роботи, телефони, опис послуг та іншу доступну інформацію, яку нам вдасться зібрати.
 • Компанії - каталог українських та іноземних компаній харчової промисловості та інших суміжних галузей, таких як виробництво кухонної техніки, кухонних меблів, посуду, пакування для продуктів харчування сільське господарство та інші. Зручна фільтрація за місцем знаходження і категоріями дозволить Вам швидко знайти необхідні компанії.
 • Статті - це розділ, в якому розміщено статті на різноманітні тематики, що пов’язані з харчуванням. Якщо у Вас є цікаві теми для статей або бажання розмістити у нас свою власну статтю, тоді зв'яжіться з нами і ми неодмінно розглянемо Ваші пропозиції.
 • Новини - у цьому розділі ми публікуємо найбільш актуальні українські та світові новини, які стосуються їжі та харчування.
 • Блоги - кожен зареєстрований користувач може вести власний блог на будь-яку тему, що пов’язана з тематикою нашого сайту.
 • Галереї - збірки фотографій та малюнків які вам неодмінно сподобаються.
 • Файловий архів - велика кількість документальних та художніх фільмів, телепередач, книжок, малюнків, ігор на тему харчування.
 • Рецепти - тут ви знайдете рецепти різноманітних страв на будь-який смак, також працює пошук рецептів за різними параметрами, такими як інгредієнти, спосіб приготування, раціон, тощо.
 • Як заморожувати їжу - у цьому розділі розміщена інформація про те, які продукти можна заморожувати і як правильно це зробити.
 • Здорове харчування - розділ має три категорії: Е-добавки - таблиця із переліком та описом усіх існуючих харчових добавок, де можна також перевірити, чи дозволені та безпечні вони; дієти - тут ви знайдете список лікувальних дієт та дієт для схуднення, включно з описом та рекомендаціями для кожної; калькулятори - швидкий розрахунок показників стану здоров'я та ваги.

Реєстрація на сайті не є обов’язковою, але вона надає багато корисних додаткових можливостей, наприклад як: збереження закладок, коментування матеріалів, створення власного блогу і, отримання розсилки новин та важливих повідомлень від адміністрації.

Ми намагаємося не обмежувати користувачів, при користуванні сайтом, але дотримуватися декількох правил все ж треба. Ці правила є досить простими, і спрямовані на те, щоб більшість користувачів нашого сайту почувалися комфортно. Зі всіма правилами і поясненнями до них, ви можете ознайомитися на сторінці Правила сайту.

Наш ресурс буде постійно оновлюватися, тому залишайтеся з нами і Ви не пошкодуєте!

Маємо надію, що наш сайт Вам сподобається.
Адміністрація сайту harchi.info