Про нас

Вітаємо вас на сайті harchi.info

Ми створили цей сайт для того, щоб Ви могли дізнатися багато нового про їжу, адже вона є невід’ємною частиною нашого з Вами життя. На купівлю, приготування та споживання харчів звичайна людина тратить більше двох годин на день. Не можна ставитися несерйозно до того що і скільки ми їмо, адже це дуже впливає на наше здоров'я і настрій. Тому, основною метою нашого сайту є навчити людей добре розумітися на їжі, властивостях продуктів харчування, способах її приготування, кухонному обладнані та всьому іншому, що стосується їжі.

Ми намагаємося максимально об'єктивно і неупереджено розказувати вам про їжу. Ми дуже хочемо створити такий ресурс, в якому буде зібрано якнайбільше актуальної та цікавої інформації, яка була б корисна і цікава для більшості людей. Якщо у Вас є ідеї чи пропозиції, як покращити наш сайт, тоді надсилайте їх на адресу contact@harchi.info або через форму зворотного зв’язку на сторінці Контакти.

Оскільки тематика нашого сайту охоплює всі аспекти харчування, тому, для зручності, вся інформація поділена на розділи:

  • Енциклопедія - в ній описані різні продукти харчування, історії страв з різних країн світу, методи приготування їжі, види посуду, кухонного приладдя і кухонної техніки та багато іншого.
  • Статті - це розділ, в якому розміщено статті на різноманітні тематики, що пов’язані з харчуванням. Якщо у Вас є цікаві теми для статей або бажання розмістити у нас свою власну статтю, тоді зв'яжіться з нами і ми неодмінно розглянемо Ваші пропозиції.
  • Блоги - кожен зареєстрований користувач може вести власний блог на будь-яку тему, що пов’язана з тематикою нашого сайту.
  • Галереї - збірки фотографій та малюнків які вам неодмінно сподобаються.
  • Рецепти - тут ви знайдете рецепти різноманітних страв на будь-який смак, також працює пошук рецептів за різними параметрами, такими як інгредієнти, спосіб приготування, раціон, тощо.
  • Як заморожувати їжу - у цьому розділі розміщена інформація про те, які продукти можна заморожувати і як правильно це зробити.
  • Здорове харчування - розділ має три категорії: Е-добавки - таблиця із переліком та описом усіх існуючих харчових добавок, де можна також перевірити, чи дозволені та безпечні вони; дієти - тут ви знайдете список лікувальних дієт та дієт для схуднення, включно з описом та рекомендаціями для кожної; калькулятори - швидкий розрахунок показників стану здоров'я та ваги.

Реєстрація на сайті не є обов’язковою, але вона надає багато корисних додаткових можливостей, наприклад як: збереження закладок, коментування матеріалів, створення власного блогу і, отримання розсилки новин та важливих повідомлень від адміністрації.

Ми намагаємося не обмежувати користувачів, при користуванні сайтом, але дотримуватися декількох правил все ж треба. Ці правила є досить простими, і спрямовані на те, щоб більшість користувачів нашого сайту почувалися комфортно. Зі всіма правилами і поясненнями до них, ви можете ознайомитися на сторінці Правила сайту.

Наш ресурс буде постійно оновлюватися, тому залишайтеся з нами і Ви не пошкодуєте!

Маємо надію, що наш сайт Вам сподобається.
Адміністрація сайту harchi.info