Статті

12345678910
Об'ява про продаж горілки Finlandia у тетрапаку

Останнім часом в Інтернеті і не тільки можна знайти безліч пропозицій із продажу елітної горілки (такої як Finlandia, Absolut, Jelzin) у тетрапаках. Що казати, що ціна на дані напої є підозріло привабливою. Правда це чи чергові маніпуляції несовісних продавців? Слід згадати, що такі випадки трапляються вже не вперше, і майже кожного разу кількість горілки у тетрапаках помітно зростає у святкові періоди.

Далі>>
Біологія похмілля (інфографіка)

Жодна вечірка або свято у наш час не обходиться без алкоголю. Звісно, він додає веселощів ввечері, але, часом, самопочуття на ранок після таких розваг залишає бажати кращого. Похмілля - усі знають, що це таке. У чому ж його причини та що зробити, щоб не шкодувати на ранок після шаленого вечора - розкаже інфографіка.

Далі>>
Поєднання продуктів

Окрім вибору самої їжі, поєднання продуктів, також, є важливим моментом і швидко дає результати. Дотримуючись принципі правильного поєднання продуктів, нехай і не на 100%, ваш організм одразу помітить різницю. Коли травна система швидко засвоює їжу, то кількість токсинів у організмі зводиться до мінімуму, а, також, виключається можливість набору зайвих кілограмів. Перше, що потрібно зробити — надати перевагу продуктам, які легко засвоюються. Друге — споживати ці продукти у найбільш сприятливих для травлення поєднаннях. Деякі, продукти, спожиті разом, потребують у 2-3 рази більше часу на засвоєння, ніж інші комбінації. Наприклад, авокадо на шматочку тосту буде знаходитись у шлунку 3-4 години, у той час, коли такий самий шматочок тосту із яйцем затримається у шлунку годин на 8.

Далі>>
Цукерки з горіхів та сухофруктів

Той, хто дбає про власне здоров’я, звичайно ж дотримується певних правил у харчуванні. І, рано чи пізно (частіше – рано:)), постає питання, чого б з'їсти “смачненького” до чаю чи кави?

Далі>>
Яблука в карамелі

Святковий стіл порадує вас різноманітною традиційною їжею до Хелловіну із гарбуза, яблук та горіхів, а, також, моторошними та оригінальними стравами. Наприклад, традиційний шотландський пиріг є не лише смачним бонусом свята Хелловін, а і засобом ворожіння у цей таємничий день. А що говорити про різноманітні гарбузові пироги та кекси - без них не обходиться жодна святкова Хелловінська вечеря. І врешті решт - крихта уяви і будь-яка страва перетвориться на таємничий та моторошний витвір, що стане чудовим гостинцем у честь Хелловіну.

Далі>>
Соковитискач Juicero

16 місяців тому з’явилася інформація про інноваційний соковитискач Juicero, який незабаром зміг зібрати понад $120 млн у ході краудфандингової кампанії. На старті продажів вартість розумного соковитискача сягала $699. З часом ціна приладу впала до $399, втім для соковитискача це усе одно забагато. На додачу до всього, виявилося, що сік з тих самих особливих пакетів можна витискати руками. Втім, соковитискач після ряду скандалів просто перестав продаватися. У результаті компанія, яка випустила пристрій на ринок, оголосила про те, що закривається. Це відбулося 1 вересня.

Далі>>
Вино з винограду мавруд

Товариська Болгарія давно знайома нашим мешканцям ну лише як пляжний курорт, і як виноробна держава. Вона впевнено входить у першу десятку країн за кількістю виноробних виноградників, а вина Болгарії, які виробляються зі швидкістю 10 млн гектолітрів на рік, користуються успіхом не тільки у відпочиваючих на її пляжах туристів, а й за межами країни.

Далі>>
Банош

Хтось їде у відпустку, щоб добре розслабитися на природі, хтось, щоб відвідати історичні пам’ятки, а хтось, щоб поїсти чогось такого, чого немає вдома. Саме для вас написана ця стаття! Пропонуємо вам короткий гід по основних стравах закарпатської кухні. Запевняємо, буде смачно ситно і без інтриги не обійдеться, бо хіба з першого разу здогадаєшся, що за страва ховається за дивакуватою назвою, яку всі, крім тебе, розуміють?)))

Далі>>
Чоловік у смітнику

Фріганізм (freeganism, free - вільний, безкоштовний і vegan - веганізм) - це стиль життя, який заперечує культ споживацтва. Також даний рух відомий під назвою дампстер дайвінг. Його адепти харчуються зі смітників та риються у сміттєвих контейнерах. Вони не безхатченки, і не безробітні. Багато з них працюють вчителями, інженерами і механіками, живуть у своїх будинках і квартирах. Філософія дампстер дайвінгу зневажає перенасичення, жадібність, марнотратство, конформізм. Фрігани - це споживачі необхідного мінімуму, який включає у своє меню продукти харчування, виключно важливі для життя.

Далі>>
Святковий стіл

Курбан-байрам - Свято жертвоприношення - одне із головних і одне з двох канонічних ісламських свят, присвячене закінченню хаджу - паломництва у Мекку. Свято Курбан-байрам припадає на 70-тий день після свята Ураза-байрам і на 10-й день ісламського місяця зуль-хіджа. У цьому році Курбан-байрам починають святкувати 1 вересня. Триває святкування 3 дні.

Далі>>
Болгарські страви

У 2016 році 62 000 туристів вирішили спробувати гастрономічний туризм у Болгарії. Частина з них прибула у Болгарію з метою виключно винного туризму.

Далі>>
Болгарські святкові костюми

Свята у Болгарії - це відображення давніх традицій і вірувань людей, які живуть на цій території Балканського півострова. Не останнє місце у цих святкуваннях належить смачним частуванням.

Далі>>
Національні страви болгарської кухні

Шопський салат (шопска салата), запіканки, каварма, кіополу, чатні, мусака, кабапчеші, фрикадельки, пахлаваі Кадаїф. Кисле молоко (кисело мляко) та білий сир (сирене, шопський сир) є найбільш типовими для болгарської кухні. Ці традиційні національні страви і продукти прославили Болгарію у всьому світі і які, у різних видах та формах, завжди присутні на столі болгар. Ось він - топ традиційних болгарських страв, які знає кожний місцевий мешканець.

Далі>>
Болгарська страва

Страви болгарської кухні володіють деякими відмінностями, які надають їй національного колориту. Серед них можна назвати велику кількість м’яса, молочних продуктів, а також любов до глиняних горщиків і приготування на вогнищі. Відмінності у рецептурі приготування одних і тих же страв можуть з’являтися залежно від перебування у тому чи іншому етнографічному регіоні. Усього їх у країні сім: севрняшка, шопска, добружанска, тракійска, родопска і пірінска.

Далі>>
Гювеч

Болгарська кухня перейняла кращі традиції візантійської кулінарії. Її рецепти відомі багатьом слов’янським господиням. СтравиБолгарії характеризуються самобутністю. Місцеві мешканці намагаються зберегти свої кулінарні традиції, незважаючи на вплив інших народів. До речі, “Смачного!” по-болгарськи буде “Добър апетит! (Dobãr apetit)”.

Далі>>
Голодний чоловік

Апетит - з латинської мови "прагнення" - це приємне відчуття, пов'язане із потребою організму у їжі. Харчовий центр, що відповідає за апетит, розатшований у мозку і є своєрідною степінню подразнення. Дуже важливо розуміти різнницю між апетитом та голодом. Апетит є приємним прагненням, а ось голод є гострою фізіологічно потребою організму у поживних речовинах. Існуть різні причини втрати або посилення апетиту - захворювання, емоційний стан та інші фактори, а, також, продукти харчування, що можуть допомогти контролювати апетит та голод і спрямовувати їх у бажане русло.

Далі>>
Продукти харчування

Правильний режим харчування базується на чотрьох показниках: кратності харчування, часу прийомів їжі та інтервалами між ними, розподілення раціону протягом доби, а, також, поведінці людини під час їжі. Найбільною популярнісю користується режим харчування, що передбачає 5 разове харчування протягом доби, невеликим порціями із рівномірним розподіленням раціону. Також, при правильному режимі харчування варто дотримуватись декількох правил: їсти фрукти під час окремого прийому їжі, пити воду не після або під час, а до їжі, вечеряти не пізніше, ніж за 2-3 години до сну.

Далі>>
Вітрина шоколадної крамниці

Шоколад став відомим у Європі у 16 столітті і дуже швидко перейшов від статусу елітного делікатесу до улюбленого усіма десерту. Перша львівська цукерня була відкрита на Домініком Андреоллі на сучасній площі Ринок, що стало поштовхом до хвилі масового відкриття подібних закладів. Двома найвідомішими кондитерськими фабриками у сучаному Львові є "Світоч", історія якої нараховує понад 130 років, та "Львівська майстерня шоколаду", яка славиться своїми скляними вітринами та бельгійським шоколадом ручної роботи.
17-19 жовтня 2014 року у Львівському палаці мистецтв проходить традиційне VII Свято шоколаду. Гості свята можуть побувати на надзвичайному шоколадному ярмарку, де можна придбати подарунки собі та своїм рідним, відвідати майстер-класи по приготуванню шоколадних десертів від провідних шоколатьє. Також, свято шоколаду не обійдеться без шоколадних скульптур - шоколадне місто сворюватиметься на очах гостей свята. А наймолодших чекає казкова шоколадна країна.

Далі>>

У 2015 році "Львівське" разом з усіма прихильнаками бурштинового напою святкуватиме свою 300 річницю. Якість та традиції, що збереглися ще з часів графа Станіслава Потоцького, біли підтримані талановитим підприємцем Робертом Домсом та збереглись до нашого часу - усе це вивело "Львівське" пиво на міжнародний рівень. Львівська пивоварня, де народжується історія - високотехнологічне підприємство, нагороджене сертифікатами відповідності міжнародним стандартам. "Львівське пиво" щороку здобуває нагороди за смак, аромат та якість на пивних фестивалях, і, у свою чергу, приймає активну участь у суспільному житті, виступаючи спонсором багатьох акцій та подій.

Далі>>
Хлопчик їсть овочі

До дитячого харчування потрібно ставитися з усією серйозністю, адже якість харчових продуктів та склад дитячого раціону має прямий вплив на формування здоров'я маленького організму, а потреби дитини у їжі суттєво відрізняються від потреб дорослого організму. Також, варто врахувати, що у дитячому харчуванні важливою є не лише їжа, а й безпосередньо процес харчування - варто проявити винахідливість при оформленні страв та створенні сприятливої атмосфери для того, зщоб дитина їла із апетитом та задоволенням.

Далі>>
12345678910