Статті

1234567891011
Алкоголь

Щоб алкоголь добре засвоювався організмом і не завдав шкоди, важливо розуміти, що далеко не зі всіма продуктами він гармонійно поєднується. Давайте дізнаємося, які продукти краще не запивати спиртними напоями.

 

Далі>>
Квас Тарас Crazy Kvas

На ринку безалкогольних напоїв з’явилася нестандартна новинка – квас з легкою ноткою апельсина.

Далі>>
Пиво RED HOPS

Щоб відсвяткувати 25-річчя співпраці з футбольним клубом Liverpool, Carlsberg зварив лімітовану серію пива RED HOPS, в якому зібрана фанатська атмосфера всіх матчів FC Liverpool за останні 25 років. Завдяки сучасним технологіям вчені лабораторії Carlsberg провели унікальне дослідження і отримали незвичний результат.

Далі>>
«Квас Тарас» з’явився в банках

Вперше в Україні з’явився квас у банках! Інновацію запровадив «Квас Тарас», який вже з травня розливає напої у металеві банки об’ємом 0,5 л.

Далі>>
Пиво Lwiwske Eksportowe

ТМ «Львівське» представляє новий сорт у своїй лінійці продуктів— Lwiwske Eksportowe. Перший розлив відбувся 11 квітня 2018 року, тож невдовзі напій з’явиться у продажу по всій Україні.

Далі>>
Приготування їжі

Хто би що не казав, але людина може прожити без серіалів або інтернету, а ось без їжі ні. Тому практично кожного дня ми займаємося приготуванням їжі, щоб це не було - від легкого салату до вечері на 6 позицій. Давайте дізнаємося про шкідливі звички, якими ми грішимо на кухні.

Далі>>
Зважування

Сьогодні модельні параметри вважаються еталоном краси, проте, як показує практика, хвороблива худоба (зокрема, при високому зрості) є досить небезпечною для здоров'я.Для того, щоб підтримувати здоров'я та красу, потрібно не гнатися за вагою та параметрами фотомоделі, а мати ідеальну вагу для своєї тілобудови та зросту, яка буде пропорційною та гармонійною.Багато жінок та чоловіків відмічають, що зовсім не бажають досягти модельних параметрів, і маючи середню вагу, відчувають себе здоровими.Дуже важливо знати індивідуальну ідеальну вагу та намагатись тримати її у допустимих межах. Тоді вам одразу стане зрозуміло, коли варто схуднути на декілька кілограм, а коли варто зупинитись.

Далі>>
Овочі

За прогнозами ООН, до 2050 року додасться ще зо 2 млрд землян. Половина з них народиться в Африці на південь від Сахари, ще 30% у Південні та Південно-Східній Азії. Саме ці регіони, за прогнозами, найбільше страждатимуть від наслідків кліматичних змін: посух, спеки, загалом екстремальних погодних умов. “В останні 20 років сповільнюється ріст урожайності, особливо зернових, — каже Майкл Оппенгеймер, кліматолог із Пристонського університету. — У деяких регіонах врожайність узагалі перестала зростати. На мою думку, найбільша загроза від зміни клімату — це розвал продовольчих систем”.

Далі>>
План дієти

Група науковців з Північно-Західного університету (Іллінойс), на чолі з біологом-антропологом Вільямом Леонардом і за участі докторанта Ашера Розінгера, вивчає життя чимане, щоб дізнатися, чим харчуються жителі тропічних лісів. Учених особливо цікавлять зміни в стані здоров'я індіанців із переходом від традиційного харчування й активного способу життя до обміну дарів лісу на цукор, сіль, рис, олію і дедалі частіше — сушене м'ясо та рибні консерви. Цей інтерес не чисто академічний. Результати дослідження дієти корінного населення, як-от племені чимане, можуть підказати оптимальне меню для решти людства.

Далі>>
Риба у рибогосподарстві

З 1980 року аквакультура зросла приблизно в 14 разів. У 2012-му світове виробництво в цій галузі (від сріблястого лосося до малосимпатичного на вигляд морського огірка, спокуситися яким може хіба китайський кухар) сягнуло 66 млн тонн, уперше впевнено обігнавши виробництво яловичини, і становило майже половину всієї риби та морепродуктів, спожитих на планеті. Населення зростає, доходи теж, і за 20 років репутація дарів моря як корисної для серцево-судинної системи їжі може підняти попит ще на 35% або й більше. Оскільки світовий вилов дикої риби не збільшується, експерти передбачають, що практично всі ці додаткові морепродукти буде вирощено в штучних умовах.

Далі>>
Домашні баунті

Вагаєтеся між любов’ю до солодкого та бажанням схуднути? Вихід є! До вашої уваги декілька десертів, які втамують жагу до солодкого і не так боляче вдарять по вашій фігурі.

Далі>>
Чоловік їсть бургер

М'ясо — це вбивство. М'ясо, а особливо яловичина — це нікотин і Hummer в одній упаковці. Заради тварин, заради нашого власного здоров'я, заради здоров'я планети ми повинні споживати його менше. М'ясо смачне. М'ясо поживне. Неспроста світовий попит росте як на дріжджах, і нам треба знайти спосіб виробляти його більше.

Далі>>
Великодні яйця

Без сумнівів Великдень є найрадіснішим з усіх християнських свят, оскільки ця релігійна подія символізує перемогу життя над смертю, пробудження природи та початок нового життя. Святкування Воскресіння Христового проходить у всьому православному світі дуже пишно, зі святковою ходою у США та Італії, і, звісно, багатими святковими столами у всьому світі.

Далі>>
Крашанки

Витримати довгий піст - це складне випробування, і дуже часто через незнання або нетерплячість закінчується воно ще більшим випробуванням - нездоровим травленням. Щоб уникнути поганих наслідків, слід враховувати деякі правила.

 

Далі>>
Маленькі пасочки

Одна із найважливіших ролей у святкуванні Великодня відведена для паски. Як і саме свято, вона має давнє походження, а символізує небесне царство та воскресіння, єдність з Богом. Давайте дізнаємося пару таємниць, які дозволять приготувати смачну паску.

Далі>>
Реабілітація учасника голодного експерименту

У 1944 році 36 молодих чоловіків прийняли участь у "голодному” експерименті, який проводився доктором Анселем Кісом у місті Міннеаполіс, штат Міннесота. Після 6 місяців голодування учасники Міннесотського експерименту втратили майже ¼ маси свого тіла. Їх середня вага становила 52 кг. Реабілітаційний період почався 29 липня 1945 року.

Далі>>
Паска бездріжджова

Прості та заварні, парадні та шоколадні, фруктові і пряні, монастирські й царські — рецептів великодньої паски не злічити, адже вона — незамінна складова святкового столу, символ воскресіння Ісуса Христа та очищення людини від гріха.

Далі>>
Чоловік їсть

У 1944 році 36 молодих чоловіків прийняли участь у "голодному” експерименті, який проводився доктором Анселем Кісом у місті Міннеаполіс, штат Міннесота. Усі учасники експерименту початково мали нормальну вагу тіла. Уже на 16 тижні фізіологічні зміни стали помітні неозброєним оком. Розумове здоров’я учасників Міннесотського експерименту також підірвалось.

Далі>>
Учасники Міннесотського експерименту

У 1944 році 36 молодих чоловіків прийняли участь у "голодному” експерименті, який проводився доктором Анселем Кісом у місті Міннеаполіс, штат Міннесота. План дослідження Анселя Кіса був досить простим: спочатку довести добровольців до стану, близького до виснаження, а після повернути їх до нормального режиму харчування.

Далі>>
1234567891011