Особливий смак і стильна упаковка: Battery — мистецтво енергії на полицях магазинів

Енергетичний напій Battery

На полицях магазинів вже доступний новий продукт під ТМ Battery від PJSC Carlsberg Ukraine. І Battery матиме широку лінійку смаків, які задовільнять  навіть вибагливого споживача та буде представлена 3 смаками: класичний, з приємною та освіжаючою кислинкою; EXOTIC - екзотичний карнавал смаків маракуї та гуави та MIX - поєднання освіжаючого лайму та солодкої полуниці. 
Продукція під ТМ Battery це нові енергетичні напої, які змінять правила гри, поєднавши технології із натуральними інгредієнтами, щоб створити потужну формулу, яка забезпечує легкий заряд енергії протягом усього дня.

Команда ТМ Battery любить дивувати сучасними та потужними напоями, які призначені для тих, хто бажає отримати легкий заряд енергії для тіла та розуму, а також мати сили на ті речі, які дійсно мають значення.. Тому вже у липні відбудеться запуск баночки класичного смаку у форматі 0,33 л та нового смаку FRSH.

Battery — це визнаний бренд, який займає перше місце серед енергетичних напоїв у Фінляндії. Заснований у 1997 році, він став впливовим гравцем на місцевому ринку та здобув широке визнання серед споживачів.

Завдяки яскравим графічним елементам та різноманітним кольорам продукти під ТМ Battery неможливо не помітити. Їхні смаки обожнюють люди, оскільки вони покращують настрій та задовольняють смакові рецептори. Завдяки всім цим особливостям, можна сказати, що Battery — це справжнє мистецтво, яке можна знайти на полицях магазинів.

Енергетичний напій Battery смак EXOTIC

Енергетичний напій Battery смак MIXДодайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.