Статті

«Норовливий, мужній, незламний»: Жашківський Кабан одягнув військову форму

Пиво "Жашківський Кабан" Military Edition

У лінійці бренду «Жашківський Кабан» від ГК «Нові Продукти» з’явилася спеціалізована новинка, створена для підтримки Збройних сил України, – Military Edition. Вже знайомий українцям Lager тепер можна знайти на полицях магазинів у новому мілітаристичному дизайні. Частину коштів із продажу кожної пляшки пива ГК «Нові Продукти» спрямовуватиме на допомогу армії.

«Жашківський Кабан» – це правдиве крафтове пиво немасового виробництва для поціновувачів натурального продукту. Його виготовляють на інноваційній броварні New Brew у місті Жашків. Створений із кришталево чистої води з жашківських джерельно чистих надр, та в'юнкого баварського хмелю, налитий силою місцевого ячменю та високоякісного солоду, він плекає у собі любов до рідного краю. Безумовна якість інгредієнтів, локальне походження складових, прозора технологія виготовлення, відсутність фільтрації, категорична відмова від сторонніх домішок, а також крафтова рецептура роблять його по-справжньому щирим та зрозумілим – із характерною апетитною гірчинкою, насиченим кольором, еталонним смаком та особливим хмільним ароматом.

За словами директорки з комунікацій компанії Олени Селютіної, оновлений дизайн «Жашківського Кабана» для компанії – це значно більше, ніж просто обгортка:

«Для нас «піксель» на Кабанчику – це своєрідний знак шани та солідарності з усіма українськими військовослужбовцями, які от вже майже півроку тримають над нами небо та кістьми лягають за нашу землю. Вони всі вже стали для нас майже святими. І це необхідно показувати: кожен наш воїн має знати, що ми поряд і готові підставити плече, коли потрібна підтримка. І наш оновлений «Жашківський Кабан» допоможе це зробити».

Сьогодні ж пиво, що має у собі велику історію справжнього та чесного українського броварства, не лише є продуктом взірцевої якості, а й вагомим внеском в економіку держави.

Створення нових робочих місць, забезпечення належних умов праці та податкові надходження до бюджету позитивно впливають на економічний розвиток регіону, умови життя і розбудову інфраструктури. Водночас використання у виробництві ГК «Нові Продукти» локальної сировини сприяє розвиткові сільського господарства Жашківщини, що здавна славиться родючістю земель та багатством водних ресурсів.

І навіть попри війну та зумовлені нею логістичні труднощі, ГК «Нові Продукти» роблять усе, аби на полицях магазинів завжди можна було зустріти «чесного локала».

«Наша перемога насамперед – у колективній психологічній стійкості. А запорука цієї стійкості – попри все продовжувати жити звичним життям: ходити на роботу, користуватися послугами, зустрічатися з друзями, і цінувати такі зустрічі ще більше! Після продуктивного дня, допомігши армії та економіці, відкрити пляшечку заслуженого пива і посмакувати моментом. Адже в ковтку крафтового «Жашківського Кабана» зберігся шматочок розкішних колосистих полів, тихе журчання артезіанських джерел, теплота мирної людської праці. І ми все це невдовзі матимемо знову!» – каже пані Олена.

Оновленого «Жашківського Кабана» вже можна знайти на полицях українських торговельних мереж.

Пиво "Жашківський Кабан" Military Edition
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.