Новий шалений смак від «Квас Тарас»

Квас Тарас Crazy Kvas

4 червня 2018 року

У травні асортимент бренду «Квас Тарас» поповнився новим продуктом – «Квас Тарас Сrazy Kvas». Він характерно виділяється з лінійки неочікуваним та сміливим поєднанням натурального білого квасу з легким смаком апельсина.

Апельсиновий відтінок по-літньому підкреслює освіжаючі переваги напою. Основа продукту, білий квас, виготовляється за класичною технологією «живого бродіння» та не проходить процес фільтрації.

«Квас Тарас Сrazy Kvas» ― це справжній прорив на ринку освіжаючих безалкогольних напоїв, дійсно крейзі інновація.  Коли створювалась ця новинка, головним завданням було розробити нестандартний продукт, який би миттєво тамував спрагу. Ми обрали за основу квас, адже він має шалений потенціал до смакових варіацій, та додали апельсинову нотку для особливого освіження. Переконані, такий сучасний апгрейд напою сподобається всім. Щоб смачної новинки вистачило на велику компанію, ми вирішили розливати його у пластикові пляшки місткістю 1,5 л»,коментує Ірина Качура, віце-президент з маркетингу Carlsberg Ukraine.

Перший налив «Квас Тарас Сrazy Kvas» відбувся 16 травня. Продаж нового продукту заплановано по всій Україні.Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.