Блоги

Автоматична овочечистка Orange Peel

Почистити яблуко, лимон або апельсин від шкірки вручну зовсім не важко. Особливо якщо це одне яблуко або апельсин. А якщо їх багато — у розрахунку на велику родину, на святковий стіл з великою кількістю любителів фруктового салату або інші подібні випадки? А якщо згадати при цьому ще й про картоплю, інші овочі, які доводиться чистити щодня?

На щастя, усюдисущі розробники придумали прилад для вирішення і цієї проблеми. Так званий піллер (peeler, від англ. peel – шкірка) може бути механічним, у вигляді спеціального ножа-овочечистки або більш складної конструкції, яка втім не вимагає механічних зусиль. Або електричним — до якого, власне, і підходить термін “прилад” і на якому ми сьогодні і зупинимо увагу. Розглянувши його на прикладі універсального електричного піллера Orange Peel, випущеного іспанським брендом Pelamatic.

Прилад Orange Peel

Приладів у лінійці Orange Peel було випущено 3: “побутовий” Orange Peel Domestic, трохи потужніший “професійний” у тому ж дизайні білого пластикового корпусу Orange Peel Professional. І другий більш потужний, у металевому корпусі та орієнтований на використання у кафе та ресторанах Orange Peel Hosteleria.

Однак алгоритм використання усіх 3 приладів є однаковим. У спеціальному тримачі з лапками-голками зверху і знизу закріпляється потрібний фрукт або овоч овальної чи круглої форми — правильної, без суттєвих нерівностей. Прилад сам визначає його габарити — на які і орієнтується закріплена збоку рухома “рука” з вбудованим ножем.

Прилад Orange Peel

При натисканні кнопки фрукт починає обертатись, а механічна “рука” піллера-овочечистки рухається вздовж його поверхні спочатку догори, потім донизу. В за ці два заходи чисто та акуратно знімає з поверхні шкірку, яка виходить через вбудовану у “руку” пластикову трубочку.

Три фрукти у хвилину у домашній моделі, близько чотирьох — у “професійній”, і близько 8 у Hosteleria: саме такою є заявлена розробниками швидкість чищеня електричним піллером з лінійки Orange Peel. 

Розміри приладу компактні — 22*16,3*25 см у пластиковій та 29*21,5*31 см у металевій версії. Вартість піллера є досить високою: наприклад, модель автоматичної овочечистки Orange Peel Professional при купівлі на Amazon обійдеться у $135-150 + вартість доставки.

А чим корисна шкірка овочів та фруктів читайте у статті - http://harchi.info/blogs/san-ayt-j/chym-korysna-shkirka-ovochiv-ta-fruktiv.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.