Блоги

Бабусин бургер для McDonald's

Мешканка іспанської Астурії 77-річна Марія Марселіна Суарес стала першим клієнтом McDonald's, який вигадав рецепт нового гамбургера - “Гранд екстрім”. Його секретний інгредієнт — традиційна іспанська сирокопчена ковбаса чорізо.

Вивіска McDonald's

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's ще у минулому році влаштувала конкурс у соціальних мережах, щоб знайти “бабусю, котра краще за всіх готує в Іспанії”.

15 липня у Школі гостинності у Мадриді відбувся фінал конкурсу, де 4 бабусі з різних куточків Іспанії повинні були приготувати гамбургер за власним рецептом.

Журі зізналися, що їм було дуже важко зробити вибір, оскільки гамбургер кожної з учасниць представляв особисті родинні кулінарні традиції. Однак гамбургер з чорізо їх підкорив.

У продажу “Гранд екстрім” від Марії з'явився 20 вересня і буде доступним у всіх іспанських ресторанах мережі McDonald's у певний час доби.

Бургер з чорізо

Онука переможниці конкурсу Марії, Наталія, розповіла, що як тільки вона побачила цю об'яву, то одразу ж згадала про кулінарну майстерність своєї бабусі та її коронну страву, рисовий пудинг. І запропонувала їй прийняти участь.

“Спочатку я відмовилась. Але врешті решт вона вмовила мене”, — розповіла переможниця, зізнавшись, що сама вона не часто готує таку страву, як гамбургер, вдома, хоча їй подобається і вона завжди із задоволенням її їсть, коли приїжджає в Овьєдо.

Марія розповіла, як вигадала свій рецепт: “Я завжди була впевнена, що серед інгредієнтів у гамбургері повинна бути чорізо. А потім зрозуміла, що ніколи не їла і те, й інше одразу”. 

Сама бабуся усе життя прожила у селищі Аніа в Астурії, її мати була чудовим кухарем і навчила ї всьому. Марія у плити з 14 років, а після того, як вийшла заміж, вона стала готувати постійно. Зараз переможниця кожні вихідні влаштовує звані обіди для своїх синів та онуків.

Чорізо

Більше інформації про McDonald's читайте тут - http://harchi.info/company/makdonaldz.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.