Блоги

Бар, де можна сп'яніти від повітря

У більшості закладів для того, щоб напитись, треба замовляти випивку. Проте, на думку представників архітектурної компанії Bompas&Parr, це всього лиш марна трата часу. Нещодавно вони представили новий бар у Лондоні. Як тільки відвідувачі заходять всередину, вони починають вдихати повітря, просочене алкоголем.

Breathe Responsibly

Компанія відома своїми дивним та неординарним дизайнерським підходом. Там завжди хотіли відкрити подібний бар. І тепер найбожевільніші фантазії стали реальністю.

Вхід у бар

Дизайн бару

 

Бар знаходиться по сусідству із найстарішим готичним собором у Великобританії. Позаяк, у меню бару багато коктейлів, які пов'язані із церковною тематикою: Benedictine, Chartreuse, пиво Trappist, медове пиво та Buckfast.

Напої у меню бару

 

Алкогольний пар

Але головна родзинка Alcoholic Architecture є непомітною: це випари алкоголю, які просочують кожний сантиметр бару. Суміш, яку вдихають відвідувачі, є настільки сильною, що необхідно навіть одягати спеціальні захисні костюми для обмеження відкритих ділянок шкіри. Таким чином, людина п'яніє на 40% швидше, ніж, якби вона пила алкоголь такими ж порціями. Також. Хороша новина для тих, хто на дієті: калорій також на 40% менше.

Усе в барі спроектовано таким чином, щоб якомога швидше втратит контроль над ситуацією та насолоджуватись життям.

Бар зсередини

Бар зсередини

Відвідувачі бару
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.