Грецькі горіхи покращують настрій

Регулярне споживання грецьких горіхів покращує настрій у молодих чоловіків, вияснили вчені з Університету Нью-Мексико (США). У їх дослідженні прийняли участь 64 студенти від 18 до 25 років.

Добровольці протягом 16 тижнів щодня з'їдали по три шматочки бананового хлібу. Перші 8 тижнів у хліб додавали грецькі горіхи, потім їх виключили. Грецькі горіхи були дуже подрібнені, тому хліб не відрізнявся за смаком та зовнішнім виглядом. Настрій студентів дослідники оцінювали за допомогою тесту.

Грецькі горіхи

Через 8 тижнів споживання хліба з грецькими горіхами настрій в учасників чоловічої статі покращився на 28%. У жінок настрій не змінився. Зі слів спеціалістів, ймовірно, на настрій позитивно впливають корисні сполуки, що містяться у грецьких горіхах, такі як альфа-ліноленова кислота , вітамін Е, фолієва кислота, поліфеноли або мелотонін. Або ж справа у їх взаємодії. 

Попередні дослідження показали, що споживання грецьких горіхів знижує ризик діабету, ожиріння та захворювань серця.

Грецькі горіхи

Більше про корисні властивості грецьких горіхів і не тільки читайте у статті - http://harchi.info/articles/gorihy-zaryad-korysti-u-mini-formati.Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.