Блоги

Холодильник, який сам доставить до вас напої та їжу

Вважаєте ідею холодильника-робота на дистанційному керуванні R2-D2 Moving Refrigerator від Haier Asia AQUA цікавою, а її втілення надто дорогим? Не готові платити понад 8 тисяч доларів за те, що холодильник сам доставить вам напої та їжу до затишного дивану або крісла?

Холодильник-робот R2-D2 Moving Refrigerator

У такому випадку інженери компанії Panasonic йдуть вам назустріч! Представляючи, на жаль, поки ще не готовий продукт, але концепт іншого інтерактивного холодильника, виконаного у більш лаконічному (і недорогому) дизайні Movable Fridge: який імітує стаціонарний, вбудований у кухонні меблі холодильник. По голосовій або іншій команді користувача, холодильник виїжджає зі свого місця і також доставляє бажану їжу.

Згідно з анонсом, корпус холодильника оснащений набором датчиків та сенсорів: які дозволяють безпечно переміщатися по дому, не наштовхуючись на дітей або домашніх тварин. Ці ж датчики допомагають уникнути інших випадкових перешкод. Схожа на ту, що використовується у пилососах-роботах, інтелектуальна система створює віртуальну карту будинку - яка оптимізує та прискорює переміщення по ньому.

Холодильник-робот R2-D2 Moving Refrigerator

Ще одна схожість з розумними пилососами представлена акумулятором, завдяки якому концептуальний холодильник автономно пересувається по дому. А потім, повернувшись на своє місце - вбудовану док-станцію, підзаряджаючись від неї. При цьому сам Movable Fridge є достатньо компактним: обширної морозильної камери у ньому немає. Хіба що крихітна - не декілька порцій морозива (внутрішня конструкція приладу у демо показана не була).

Концепт інтерактивного рухомого холодильника був продемонстрований на виставці IFA у Берліні.

А ще один концепт холодильника майбутнього представить стаття - https://harchi.info/blogs/san-ayt-j/bio-robot-refrigerator-holodylnyk-maybutnogo.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.