Кавник у вигляді робота R2-D2

Електронно-механічний товариш Люка Скайвокера, робот R2-D2 завжди був активним і бадьорим у ролі одного з головних героїв знаменитих “Зоряних війн”.

Кава у кавнику R2-D2

Тепер він готовий поділитися бадьорістю у ролі оригінального кавникафренч-пресу Star Wars R2-D2 Coffee Press від дизайнерів американського бренду ThinkGeek. Кавник представлений чашею із загартованого скла об'ємом 950 мл, встановлюваної на пластикові “ноги” робота R2-D2 з парою металевих обручів та ручкою в його задній частині. Виготовлений з нержавіючої сталі з дрібною сіткою-фільтром поршень закінчується у своїй верхній частині симпатичною округлою ручкою-ковпачком, яка, будучи опущеною донизу до упору, становить разом з кришкою кавника шапочку робота R2-D2.

І нехай конструкція френч-пресу не передбачає ні світлодіодного сяяння, ні оригінальних звуків, які у фільмі видавав робот R2-D2 — виглядає кавник Star Wars R2-D2 Coffee Press оригінально і стильно.

Кавник R2-D2

Придатний для заварювання та настоювання кави, чаю та інших напоїв френч-прес має діаметр 16,5 см та висоту 24,1 см, важить 0,68 кг. Не рекомендується до використання у мікрохвильовці. А ось у посудомийній машині знімну скляну чашу можна мити без побоювань. 

Стати власником оригінального френч-пресу кавника у дизайні робота R2-D2 можна за $39,99.

Наливання кави з кавника R2-D2

А для прихильників "Зоряних війн", які полюбляють міцніші напої, цікавою буде стаття - http://harchi.info/blogs/san-ayt-j/grafin-dlya-viski-dlya-lyubyteliv-zoryanyh-viyn.Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.