Блоги

Келих з системою охолодження для віскі

Американська компанія Corkcicle розробила інноваційну систему охолодження віскі, запропонувавши використовувати замість сталевих кубиків або малоефективних кубиків льоду, які швидко тануть, більш масивні конструкції, що утворюються у келиху за допомогою спеціально розробленої силіконової насадки.

Келих з насадкою для охолодження від Сorkcicle

Пристосування, виконане у вигляді кришечки з клиноподібним відростком, надягається на склянку, у яку потім через спеціальний отвір у верхній частині заливається холодна питна вода. Келих ставиться у морозилку до утворення льоду, після чого насадка видаляється, залишаючи у келиху масивну напівконічну глибу льоду, яка довше зберігає напої холодними, при цьому менше розчиняючись і не змінюючи концентрацію і насиченість, а також дозволяючи зберегти смакові та ароматичні характеристики віскі

Келих з насадкою для охолодження від Сorkcicle з віскі

Келих, що виробляється з високоякісного прозорого скла, має квадратну форму та постачається у комплекті з силіконовою насадкою в упаковці, на якій детально викладена інструкція із застосування.

Келих з насадкою для охолодження від Сorkcicle в упаковці

А організувати домашній міні-бар допоможе стаття - https://harchi.info/blogs/san-ayt-j/yak-organizuvaty-domashniy-mini-bar.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.