Набір посуду Share.Food - поділись своєю їжею

Турецький промисловий дизайнер Білг Нур Салтік розробила лінійку керамічного посуду під загальною назвою Share.Food, що у перекладі означає “Поділись своєю їжею”.

Набір посуду Share.Food

Концепція серії посуду має глибокий філософський сенс і може викликати неоднозначну реакцію у представників народів, в етикеті яких ділитись своєю їжею за столом вважається непристойним і недопустимим. Посуд Share.Food покликаний зруйнувати ці стереотипи і зробити людей більш відкритими та здатними більше довіряти один одному.

Чашка з набору посуду Share.Food

До комплекту посуду входить три циліндричних сосуди з нахилом, з білою глазур’ю і контрастною помаранчевою або червоною основою, що відсвічує яскраві тіні, які особливо ефектно виглядають на світлій горизонтальній поверхні. Повернувши посуд навколо вертикальної осі можна показати гостю вмістиме чашки або пригостити його, демонструючи доброзичливе ставлення та довіру. 

Тарілки з набору посуду Share.Food

Чашки з набору посуду Share.Food

Дві чашки мають V-подібну основу з тупим кутом, а дно третьої є пласким та скошеним, перетворюючи чашку на подобу Пізанської вежі. Чашки з набору посуду Share.Food з однаковим успіхом можуть бути використані як для гарячих, так і для холодних напоїв та страв і їх рекомендується мити у теплому мильному розчині.

Тарілка з ягодами з набору посуду Share.Food

А про фінську лінію посуду Мооd розкаже стаття - http://harchi.info/blogs/san-ayt-j/finska-liniya-posudu-mood.Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.