Блоги

Найкращі ресторани Києва за серпень 2017 - TripAdvisor

TripAdvisor вважається найбільш відомим, надійним та популярним сервісом для планування мандрівок. Окрім того, він може бути корисним і для місцевих мешканців будь-якого міста: сайт одним із перших ввів принцип користувацького контенту - на основі відгуків реальних користувачів тут регулярно публікуються рейтинги кращих закладів і місць.

Давайте ознайомимося зі списком найкращих закладів Києва за серпень 2017 року із категорії “Ресторани високої кухні” за версією TripAdvisor.

Канапа

 • Кухня: українська, європейська.

 • Адреса: Андріївський спуск, 19.

Очолює список затишний ресторан на Андріївському з новим поглядом на українську кухню. Усю ідею розробили і втілили у життя ресторатор Дмитро Борисов та музикант Олег Скрика. У меню ви знайдете страви на основі дореволюційних рецептів із різних регіонів країни, об’єднані з елементами молекулярної кухні. У закладі обіцяють годувати їжею із найсвіжіших фруктів, відбірного м’яса та риби, пропонують вина з південних регіонів України. На стінах - експозиції українських художників, грає авангардна українська музика. Сама ж будівля - це дерев’яна побудова 19 століття з камінною залою.

Канапа

Whisky Corner

 • Кухня: шотландська, британська, європейська.

 • Адреса: Вул. Софіївська, 16.

Назва закладу на другому місці у рейтингу говорить сама за себе. У концептуальному ресторані Whisky Corner можна вибрати один із 770 сортів цього напою. Як запевняють власники, це найбільш повний асортимент віскі у східній Європі. Окрім алкоголю тут можна скуштувати страви традиційної шотландської кухні.

Whisky Corner

Bao Modern Chinese Cuisine

 • Кухня: китайська.

 • Адреса: Вул. Мечнікова, 14.

Це перший український ресторан сучасної китайської кухні. Його відкрив Ектор Хіменес-Браво - саме той шеф із шоу на СТБ. Тут ви зможете спробувати традиційні дімсам, трендові шу май, східну локшину та неперевершені контони, автентичну качку по-пекінськи і не тільки. Якщо якась із цих страв здається вам невідомою, то замовте її і просто спостерігайте крізь панорамне скло на кухню, як іноземний кухар його готуватиме.

Bao Modern Chinese Cuisine

VINO e CUCINA

 • Кухня: італійська.

 • Адреса: Вул. Січових стрільців, 82.

Багато хто вважає цей ресторан найбільш італійським у всій Україні. Тут можна спробувати безліч видів вина, сирів, піцу, приготовану на дровах, і багато інших класичних страв Апеннінського півострова. До речі, вино тут можна придбати без ресторанної накрутки і взяти пляшечку з собою.

VINO e CUCINA

BEEF

 • Кухня: європейська, американська.

 • Адреса: Вул. Шота Руставеллі, 11.

Чоловічий, м’ясний, міжнародний - ось яким бачать свій ресторан його творці. У BEEF не женуться за надмірною витіюватістю - інтер’єр ресторану виконаний у лаконічному стилі від американського дизайнера Альберто Фойо. Тут ви знайдете величезний вибір м’ясних страв і вин.

BEEF

Fujiwara YOSHI

 • Кухня: японська, азійська.

 • Адреса: Вул. Соломенська, 15а.

Можливо, кращий японський ресторан у місті на чолі з шеф-кухарем Фудзіварою Йошихіро. Тут можна вживу побачити, як розділяють тунець, і скуштувати практично усі популярні страви сучасної японської кухні. Також ресторан здійснює доставку їжі.

Fujiwara YOSHI

Oxota Na Ovets

 • Кухня: азійська.

 • Адреса: Вул. Воздвиженська, 10Б.

У ресторані вас чекає повністю відкрита кухня та єдиний в Україні деревновугільний робата-гриль. Місце позиціонує себе, як азійський стейк-хаус. Тут також можна спробувати індонезійський суп том ям, варіації гостро-пряного каррі, корейську кім чі, китайські харумакі та ще багато інших страв родом з найбільш загадкової частини світу.

Oxota Na Ovets

Goodman

 • Кухня: європейська, американська.

 • Адреса: Вул. Жилянська, 75.

У закладі обіцяють, що стейку краще ви не спробуєте ніде. Биків для ресторану вирощують в Аргентині та Австралії, їх м’ясо в ідеальних умовах постачається в Україну. В умілих руках воно перетворюється у класичні стейки Рібай, Шатобріан, Нью-Йорк, Філе-міньйон та інші страви. Звісно, замовити тут можна не лише м’ясо.

Goodman

Buddha Bar

 • Кухня: азійський фьюжн.

 • Адреса: Вул. Хрещатик, 14.

Buddha Bar - це світова мережа лаунж-закладів, створена у 1996 році. Київський серед них - найбільший. Тут можна не тільки замовити одну з множини азійських та європейських страв, а й потанцювати під електронну музику, покурити кальян. Тут же стоїть ефектного розміру статуя Будди.

Buddha Bar

Прага

 • Кухня: східно-європейська, середземноморська, європейська.

 • Адреса: Пр. Академіка Глушкова, 1.

Ресторан з 60-річною історією може похвалитися затишним розташуванням біля штучного озера з лебедями, а також різноманітною кухнею. У “Празі” часто грає жива музика, а саме приміщення регулярно орендується для проведення приватних заходів.

Прага

А про кращі заклади світу за версією TripAdvisor розкаже стаття - https://harchi.info/blogs/san-ayt-j/top-10-restoraniv-za-versiyeyu-tripadvisor.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.