Ні локшині швидкого приготування

У Південній Кореї нещодавно провели дослідження серед жінок, чий раціон не виключає споживання локшини швидкого приготування. На думку доктора Хен Шин, представника Гарвардської школи громадської охорони здоров'я, подібний продукт може нанести серйозну шкоду здоров'ю, зокрема, помітно підвищує рівень цукру у крові.

Локшина швидкого приготування — один із найчисленніших “постійних мешканців” прилавків у супермаркетах. Різноманіття смаків, марок, видів та етикеток лише підтверджує народну любов до цього продукту у різних країнах світу. Такий успіх пояснити легко: локшина швидкого приготування є доступною по ціні та простою в приготуванні. Просто додайте киплячої води, зачекайте пару хвилин і все готово!

Насправді популярність локшини швидкого приготування збиває з пантелику практично кожного спеціаліста, який займається питаннями харчування. “Люди навіть не роблять вигляд, що хочуть бути здоровими!” І це, на жаль, факт. Враховуючи зручність приготування цієї “страви”, люди і далі будуть їсти цю локшину у своїх автомобілях, під час мандрівок, на робочих місцях і навіть вдома, не задумуючись при цьому, що така їжа є гіршою, ніж її відсутність.

Локшина швидкого пиготування

Нове дослідження показує, що регулярне споживання локшини швидкого приготування вкрай погано впливає на роботу серцево-судинної системи.

У проведеному експерименті прийняли участь 11000 корейських жінок віком від 19 до 64 років. На основі проведеного аналізу вдалося встановити закономірність: чим частіше у їжу споживають так звану “сублімовану” локшину, тим вищою є вірогідність розвитку метаболічного синдрому.

Люди з метаболічним синдромом мають вищий рівень резистентності до інсуліну, а також підвищені артеріальний тиск, рівень холестерину та рівень цукру у крові. Ще однією поганою новиною для жінок, а точніше констатацією факту, стала інша закономірність. Любителі локшини швидкого приготування схильні до ожиріння та мають більший обхват талії.

Результати цього дослідження також показали, що жінки, які їли локшину швидкого приготування принаймні 2 рази на тиждень, мають більший ризик розвитку метаболічного синдрому порівняно з жінками, які їдять її рідко або не їдять взагалі. Цей результат був очевидним навіть ззовні: противниці такої локшини були стрункішими та фізично більш активними.

Локшина швидкого пиготування

До речі, місцем проведення дослідження не випадково була вибрана Південна Корея. Тільки у 2010 році тут з'їли близько 3,4 млрд упаковок локшини швидкого приготування.

Згідно з висновками автора дослідження, доктора Хен Шин з Гарвардської школи громадської охорони здоров'я: “Хоча локшина швидкого приготування є зручною і навіть смачною їжею, ви думаєте це відмінить підвищений ризик метаболічного синдрому, високу концентрацію натрію та шкідливих насичених жирів і глікемічне навантаження?”

Ця їжа виробляється, в основному, з оброблених білих борошняних виробів. Високе глікемічне навантаження збільшує рівень цукру у крові та тримає його підвищеним.

Високе глікемічне навантаження обумовлено фізіологічно. Виробляючи більшу кількість інсуліну з метою боротьби з високим рівнем цукру у крові, організм через деякий час перестає з цим справлятись. Утворюваний інсулін більше не може ефективно знизити рівень цукру у крові, тому що клітини не здатні розпізнавати його. У основі метаболічного синдрому лежить резистентність до інсуліну. 

Я рекомендую споживати у їжу локшину швидкого приготування тільки час від часу. Якщо вже вам випадає її з'їсти, хоча б зменшіть її порцію, додавши до неї овочі або бульйон. Але моя краща порада щодо цього — не споживайте її зовсім!” — говорить доктор Хен Шин.

Жінка їсть локшину швидкого приготування

Більше про хвороби, що виникають від неправильного харчування, читайте у статті - http://harchi.info/articles/hvoroby-yaki-vynykayut-vid-nepravylnogo-harchuvannya.Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.