Блоги

Підставка для ножів із захистом від дітей

Порізи через необережність офіційно визнані найпоширенішим видом побутових травм у дітей. Тому батьки усіма правдами і неправдами намагаються сховати всі наявні у домі колюче-ріжучі предмети якомога далі.

Підставка для ножів LockBlock

Комплект 10125 LockBlock від британського бренду Joseph Joseph Ltd. дозволяє вирішити цю проблему. Суть дослідження полягає у тому, що ножі розташовуються у особливій підставці, обладнаній системою самоблокування, з якою може справитись тільки доросла людина, а у дітей просто не вистачить сили для того, щоб привести у дію досить тугі важелі, розташовані по обидва боки корпусу, і витягнути ножі. До комплекту входить 6 ножів різних розмірів, включаючи 8-сантиметровий ніж для чистки овочів і фруктів, 127-міліметровий ніж із зубцями, 178-мм японський кухарський ніж, 203-мм ніж шеф-кухаря і 203-мм ніж для нарізання хліба.

Підставка для ножів LockBlock

Усі ножі виробляються з японської нержавіючої сталі марки 420J2, а валики блокуючого елементу виконані з гуми, яка не пошкоджує поверхні полотна. Прямокутна підставка має габаритні розміри 14х14х33 см, важить 1,3 кг і має прогумовану поверхню сірого або чорного кольору.

Більше про ножі розкаже інфографіка - https://harchi.info/articles/shcho-potribno-znaty-pro-nozhi-infografika.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.