Солодка газована вода погіршує якість сну

Спеціалісти з Сан-Франциско, з університету Каліфорнії, дослідивши протягом 2005-2012 років роки спосіб життя, звички та стан здоров'я близько 19 тисяч учасників національної програми по спостереженню за дієтою та здоров'ям, зробили висновок, що надто часте споживання солодкої газованої води може викликати проблеми зі сном.

Солодка газована вода

Піддослідні” регулярно здавали аналізи та проходили комплексні діагностики здоров'я, а також звітували про продукти та напої, які вони споживали щодня, якість сну та інші деталі свого повсякденного життя. У ході аналізу зібраних даних медики встановили, що ті учасники, хто захоплювався солодкою газованою водою, розчинною кавою, солодкими соками, тощо, не могли похвалитися і гарною якістю сну. 

Безсоння

Як правило, їм вдавалося спати не більше 5 годин на добу. Причому при збільшенні споживання солодкої газованої води їх сон ставав ще проблемнішим.

Солодка газована вода

А які продукти навпаки допоможуть спати міцніше розкаже стаття - http://harchi.info/blogs/san-ayt-j/produkty-dlya-micnogo-snu.Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.