Вчені з'ясували, що жінки часто переїдають на роботі

У опитуванні, проведеному на замовлення компанії Kallo, прийняли участь 1000 жінок. Дослідники з’ясували, що жінки, які робили перекуси на роботі, споживали у середньому 2240 зайвих калорій на тиждень. За рік (45 робочих тижнів) вони отримували 100800 зайвих калорій. Таке переїдання прирівнюється до 1254 келихів Просекко, 193 двоповерхових бургерів або 502 плиток шоколаду.

Жінка їсть за комп'ютером

Як стверджують дієтологи, споживаючи усього 500 зайвих калорій на добу, можна набрати близько 0,5 кг за тиждень. А якщо людина робить перекуси солодкими продуктами, збільшується ризик розвитку діабету 2-го типу і карієсу. Учасниці опитування за день з’їдали мінімум 3 снеки. Слабкістю багатьох жінок виявилися чіпси. За рік учасниці з’їдали у середньому 135 пакетиків чіпсів. У 45% на роботі був таємний запас чіпсів, а у 39% - печива.

Жінки п'ють каву і говорять

Ще протягом року учасниці опитування з’їдали 135 печив, 90 шматків торту, 90 пакетиків солодощів, 45 пончиків, 45 пакетиків горіхів, які містять багато жирів, і 45 пакетиків солодких сухофруктів. Також жінки пили солодку каву з молоком, газовані солодкі напої та калорійні енергетики. Багато учасниць звинувачували у власному переїданні інших. Кожна сьома казала, що колеги приносили снеки і домашню випічку.

Жінки тішили себе перекусами через втому, стрес або нудьгу. При цьому 83% на початку дня збиралися харчуватися правильно. Близько 48% учасниць пожалілися, що голод не дає їм дочекатися обіду. Майже чверть опитаних переживала після перекусів. А троє з кожних десяти сказали: життя надто коротке, тому відмовлятися від задоволення перекусити не слід.

Жінка медитує

Кожна п’ята жінка не могла уникнути перекусів через відсутність сили волі. Трьох із кожних десяти перекусувати спонукав сам факт наявності їжі. 47% жінок намагалися їсти фрукти під час перекусу. Учасниці з’їдали близько 180 порцій фруктів протягом року. Зазвичай жінки перекушували між 10:30 та 15:30. П’ятниця виявилася найпопулярнішим днем для споживання солодощів на роботі. За нею йшов понеділок.

Жінка їсть пончики

Про психологічні причини переїдання читайте тут - https://harchi.info/blogs/harchadm/psyhologichni-prychyny-pereyidannya.Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.