Блоги

Зберігання кави у холодильнику робить її смачнішою

Вчені з Університету Бата (Великобританія) зясували, що зерігання кавових зерен у холодильнику допоможе зробити напій більш смачним та ароматним.

Кавові зерна

Дослідники заручились підтримкою місцевої кавярні та вирішили порівняти, як змінюється смак та аромат кави при зберіганні кавових зерен у різних температурних умовах, від кімнатної температури до -196 градусів Цельсія. Виявилось, що при перемелюванні охолодженої кави порошок виходить більш щільним та рівномірним, а напій — ароматнішим та смачнішим. Охолодження кавових зерен дозволяє отримувати при перемелюванні кращу екстракцію ароматичних сполук, тобто кава вийде “міцнішою” та завариться швидше, ніж зазвичай. 

Баріста готує каву

Ідеальний помол кавових зерен не повинен містити візуальних відмінностей між найдрібнішою та найкрупнішою часточками. Легше всього добитися такого результату охолодивши кавові зерна у морозилці. Британці вважають, що їх відкриття може змінити процес виробництва та зберігання кави, оскільки усі зацікавлені у більш тривалому терміні зберігання та покращенні смакових якостей напою.

Чашка кави

А чи впливає малюнок на смак кави розкаже стаття - https://harchi.info/blogs/san-ayt-j/chy-vplyvaye-malyunok-na-smak-kavy.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.