Дієта Маггі

Тип дієти
Звичайна

Дієта Маггі: загальні відомості

Дієту Маггі можна сміливо назвати однією із найбільш затребуваних та ефективних на даний момент систем у середовищі яєчних дієт. Подібну "курячу" назву дана дієта отримала від прізвища безпосереднього творця, а зовсім не тому, що її назва має будь-яке відношення до популярних бульйонних кубиків.

Дієта Маггі: меню

Уся суть дієти Маггі полягає у послідовному споживанні суворо обмежених продуктів протягом чотирьох тижнів. Дотримуватись вказаного розпорядку необхідно неухильно. Проте, усі, хто пройшов дану систему, стверджують, що це буде не так важко, як здається на перший погляд. Окрім усього іншого, для полегшення запам'ятовування раціону можна додати, що перший та третій тижні дієти Маггі практично ідентичні. За аналогічним принципом варто харчуватися і протягом парних тижнів відповідно. Дні також можні систематизувати за таким самим принципом. Далі будуть детально описані перших два тижні раціону, складеного за методикою кваліфікованого лікаря Маггі.

Перший тиждень дієти Маггі може бути безпосередньо розділений на добові складові:

Понеділок, середа, п'ятниця

 • На сніданок їжте одне чи два зварених в круту яйця та половинку апельсину, який також можна з легкістю замінити грейпфрутом.
 • Обідайте апельсином, грушею, абрикосом, кавуном, яблуком або навіть декількома шматочками дині. Важливо обрати у один із конкретних днів єдиний фрукт і харчуватися ним на обід у необхідній вам кількості. Наприклад, обравши на обід яблука, можна їсти їх скільки хочеться, однак обмежуватись потрібно виключно ними.
 • На вечерю: допускається споживати м'ясний фарш, однак кращим продуктом завжди буде відварне м'ясо, звісно, нежирне.

Вівторок, четвер, субота

 • На сніданок: тільки одне відварене в круту яйце і цього разу груша або яблуко на вибір.
 • Пообідати можна куркою, приготованою на пару. До речі, у післяобідній час можна вживати і смажену курку, однак необхідно повністю очистити її від шкіри, у якій міститься величезна кількість холестерину.
 • На вечерю можна собі дозволити 2 варених яйця, невелику кількість салату та пару шматочків дині.

Окремим днем неділя

 • Поснідати можна стандартними 2 відварними яйцями та декількома мандаринами.
 • На обід з'їжте свіжі фрукти або приготовані виключно на пару овочі. Можна дозволити собі і те, і те.
 • Вечеря може складатися із легкого салату та половини апельсину.

Другий тиждень дієти Маггі, який буде чергуватись із четвертим, виглядає наступним чином:

Понеділок, середа, п'ятниця

 • Снідати потрібно традиційними 2 вареними яйцями, четвертиною цитрусового фрукту та декількома шматочками дині.
 • На обід з'їжте салат зі свіжих помідорів Черрі, а також варене або пропарене м'ясо. Варто відмітити, що протягом другого тижня варто уникати баранину у будь-якому вигляді.
 • На вечерю: 2 варених яйця не в круту та один фрукт.

Вівторок, четвер, субота

 • На сніданок: задовольняємось тільки одним апельсином або половинкою дині.
 • Обідаємо курятиною (бажано грудинкою) та будь-яким легким салатом.
 • На вечерю з'їдаємо цілий грейпфрут і два варених яйця.

Неділя

 • Починаємо одразу з обіду: помідори (які можна навіть злегка посолити), овочі, приготовані на пару, курятина та половинка будь-якого цитрусового.
 • Вечеряємо свіжими огірками, відвареними або навіть смаженими овочами та одним вареним яйцем.

Дієта Маггі: протипоказання

Тут усім можна радіти, оскільки дієта Маггі може похвалитися повною відсутністю конкретних протипоказань. Багато незалежних спеціалістів заявляють, що основною перегородою, котра може зупинити вас при виборі подібного режиму харчування, може стати лише встановлена алергічна дія на будь-який конкретний овоч, фрукт або сторонній інгредієнт, присутній у головному меню усіх чотирьох тижнів.

Дієта Маггі: відгуки та результати

Практично на будь-якому авторитетному інформаційному порталі, пов'язаному із проблемами схуднення, можна одразу ж наштовхнутись на просто неймовірну кількість позитивних відгуків та рекомендацій стосовно даної системи. Багато осіб, які спробували дієту Маггі, уже встигли назвати її справжнім способом швидкої втрати ваги.

Люди різного віку та комплекції намагаються поділитися особистим досвідом із тими, хто ще тільки розпочинає боротьбу із зайвою вагою. Згідно із деякими відгуками, за допомогою дієти Маггі вдається позбутися неймовірних 16,5 кілограм за повний курс, або ж приблизно 8 кілограм, які будуть втрачені уже за два тижні. Захопливі відгуки ви знайдете серед жінок, які заявляють, що змогли привести себе у чудову форму після родів, скориставшись даною методикою. Найбільш неймовірним та надихаючим фактором можна рахувати інформацію про те, що жоден із тих, хто застосував на практиці яєчну дієту, не міг поскаржитись на те, що вони потрібно було миритися із постійним відчуттям голоду. А цей неприємний фактор відомий практично усім, хто хоч раз намагався самостійно боротись із зайвою вагою.

Найголовнішим правилом дієти Маггі є суворе дотримання меню. Це єдиний аспект, дотримуючись якого ви особисто зможете переконатись у тому, що дана система не дарма називається найбільш ефективною та затребуваною схемою для схуднення без будь-якої шкоди для організму.Додайте свій коментар

Простий текст

 • Не дозволено жодних HTML теґів.
 • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
 • Рядки й абзаци переносяться автоматично.