Дієта Улюблена на 7 днів

Тип дієти
Звичайна

Дієта Улюблена на 7 днів: загальні відомості

Дієта Улюблена на 7 днів - дозволяє досить швидко досягнути відмінної форми. Результатом дотримання даного методу може бути втрата 10 кг жирових відкладень, а також зменшення об'ємів - від двох до чотирьох сантиметрів.

Програма працює протягом 7 днів. Що характерно, кожен із них присвячений певному виду продуктів. Потрібно суворо дотримуватись усіх рекомендацій, і ви, разом із втратою зайвих кілограмів, позбудетесь із накопиченими у організмі токсичними речовинами. Ретельно продуманий підбір продуктів, а також послідовність днів дозволять уникнути одноманітності раціону. У перший день Улюбленої дієти на 7 днів споживаємо вживаємо рідини - будь-які, вітається бульйон. Другого дня робимо акцент на салати, особлива увага - капусті як ефективному "убивці" жирів. Третій день присвячується питтю. Четвертий день порадує нас фруктами. На п'ятий день живимось білками. Шостого дня знову тільки п'ємо. Останній день - дієта закінчується на 7 день - виходимо із дієти по всім правилам (особливе меню, у якому поєднуються усі перераховані види продуктів).

Дієта Улюблена на 7 днів: меню

Для того, щоб ви могли самостійно скласти своє меню для дієти Улюбленої на 7 днів, варто розглянути найбільш "вигідні" продукти з точки зору системи. Для питного дня - максимум рідини - бульйонів, чаїв та теплої (приємної температури) води. Для овочевого дня найбільше підійдуть морква, білокачанна капуста, огірки та помідори, цибуля, салат. Для фруктового дня будь-які фрукти є прийнятними, але особливу увагу варто звернути на грейпфрут та ківі. У білковий день організм насичується протеїнами, тому потрібно їсти курячу грудинку, яйця та варену рибу у великих кількостях, але не переїдати.

  • Розпочніть свій день із сніданку, що складається із горнятка несолодкого чаю, і доповніть його склянкою кефіру. На обід випийте склянку несоленого бульйону. Підвечірок складається з йогурту, а вечеря - зі склянки молока. Протягом дня додатково вживати можна лише несолодкий чай - ця рекомендація є дійсною для всіх питних днів.
  • Наступного дня поснідайте двома помідорами, пообідайте салатом (із капусти, огірків та зелені, не заборонено заправити його рослинною олією). На підвечірок з'їжте два огірка. Повечеряти можете також салатом (із огірків, солодкого перцю та зелені).
  • Сніданок третього дня складається із чашки чаю та склянки коктейлю із молока. Другий сніданок - молоко, а на обід випийте бульйон. Підвечірок - кефірний, а вечеря - це склянка молока.
  • У четвертий день дієти на сніданок з'їжте пару апельсинів, на другий сніданок - грейпфрут. Пообідати можна фруктовим асорті (яблука, ківі та апельсини). Ваш підвечірок складається із груші та яблука, а вечеря - зі склянки молока.
  • П'ятий день - снідаєте двома яйцями. На другий сніданок з'їжте варену рибу. Пообідати можна м'ясом та горохом (відварними). У якості підвечірку оберіть творог (100 гр). А на вечерю з'їжте 100 грам сиру.
  • Ваш шостий день складається із несолодкого чаю та кефіру на сніданок, грейпфрутового соку у якості другого сніданку та курячого бульйону на обід. На підвечірок випийте молочний коктейль, а на вечерю - склянку молока.
  • День виходу дозволить вам поступово повернутися до звичного для вас раціону. На сніданок з'їжте пару яєць та чашку зеленого чаю, а на другий сніданок - будь-який фрукт. Обід складається із легкого супу із гречкою. Підвечірок є фруктовим, а повечеряти можна овочевим салатом із олією та сіллю.

Дієта Улюблена на 7 днів: вихід із дієти

Досить важко не лише дотримуватись усіх рекомендацій під час слідування дієті Улюбленій на 7 днів, а й обережно вийти з неї. Найпоширенішою помилкою, яка ставить під загрозу усі зусилля по досягненню бажаної стрункості, є повернення до звичного раціону та великих порцій. Вважається, що сьомий день програми є днем коректного виходу із неї. Проте розумнішим рішенням буде дотримуватись визначеному раціону ще декілька днів, достатньо просто додати до обіду страву, що містить білок. Надалі рекомендуємо дотримуватись більш стриманого та здорового харчування, деколи (головне, не ввечері) дозволяючи собі улюблені ласощі серед солодких та жирних страв.

Дієта Улюблена на 7 днів: протипоказання

Незважаючи на свої переваги, програму рекомендується використовувати лише абсолютно здоровим людям. Навіть у такому випадку не варто звертатися до неї дуже часто - між підходами потрібно робити перерву тривалістю два-три місяці мінімум, під час яких просто необхідно повноцінно харчуватися. Без сумніву, дієти Улюблена на 7 днів не можна дотримуватись, якщо ви хворі колітом, гастритом, недугами нирок, печінки, серця або судин. Під час вагітності або порушеннях травлення, схильності до переїдання під впливом емоцій цей метод також заборонений до використання. Загалом, навіть при відсутності скарг на здоров'я, перед використанням дієти Улюбленої на 7 днів варто проконсультуватись у лікаря, щоб випадково не зіпсувати своє здоров'я у гонитві за стрункою талією.

Дієта Улюблена на 7 днів: рекомендації

Найскладнішим є перший день системи, тому для нього немає суттєвих обмежень стосовно калорійності. У цей час ви можете зменшити рухову активність. Радимо обов'язково у перший день їсти бульйон, це допоможе не зірватися і з достоїнством витримати усю дієту Улюблена на 7 днів. Також рекомендуємо виключити у питні дні штучні соки, а також напої із вмістом цукру.

Часто харчуйтесь у фруктовий день. Якщо ви будете їсти кожні дві або три години, то уникнете відчуття голоду. Для білкового дня краще зупинити свій вибір на курятині, рибі, креветках та яєчних білках, виключаючи молочні продукти - у цьому випадку ви досягнете більш вражаючого результату.

Дієта Улюблена на 7 днів: відгуки та результати

Відгуки про дієту Улюблену на 7 днів цілком позитивні. Процес легко переноситься завдяки відносній збалансованості раціону та насправді приводить до чудових результатів. Головне - не почати об'їдатися після завершення дієтичного випробування.

Дієта Улюблена на 7 днів дозволить вам, уникнувши відчуття голоду, добитись бажаної стрункості, а водночас і провести очищення організму від накопичених шлаків та токсинів.Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.