Дієта Янгола: загальні відомості
Дієта янгола направлена на зменшення калорій у раціоні, а також зменшення кількості вживаних вуглеводів. Можливо, своїй назві методика завдячує суворості - щоб дотриматись усіх вимог, потрібно мати дійсно терпіння янгола.
Тривалість дієти янгола - два тижні. Протягом вказаного періоду передбачається втрата шести або восьми зайвих кілограмів. Перший тиждень направлений безпосередньо на втрату зайвого, а другий - закріплює отриманий результат. Для покращення результату рекомендується паралельно займатися фізичними навантаженнями. Навіть якщо це буде легка вечірня пробіжка, басейн або гімнастика кожного дня протягом чверті години - результат зусиль буде більш видимим. Проведення масажу також допоможу закріпити результат та посилити ефект від методики.
Дієта Янгола: меню
Уважно вивчіть загальні рекомендації - це допоможе добитися максимальної ефективності дієти янгола, а також дозволить варіювати меню. У першу чергу, м'ясні порції повинні бути меншими за кількість овочів та зелені. Ви можете заміняти зелений салат огірком, капустою, селерою та шпинатом. Дозволено заміняти каву чаєм, а помідор морквою. До ранкової кави можна додати шматочок підсушеного хліба. Ідеальним слід визнати м'ясо, приготоване на пару або відварне, проте прийнятним вважається і смажене на рослинній олії. Замість м'яса можливе вживання риби або курячого філе, але не дуже часто. Для пиття підходить лише вода - мінеральна або проста, від півтора літра на добу. Солодкі газовані напої категорично заборонені.
День перший
- Снідаєте кавою. На обід можна з'їсти два варені яйця, помідор та порцію зеленого салату. А у якості вечері - біфштекс.
День другий
- Сніданок складається з кави. Обідаєте біфштексом, помідором та зеленим салатом. За вечерею їсте суп.
День третій
- На сніданок - кава. Обід складається із біфштексу з зеленню. Повечеряти можна парою яєць в круту та парою шматочків шинки (нежирної).
День четвертий
- Снідаєте кавою. На обід їсте яйце, моркву та сир. Вечеря складається із кефіру та фруктового салату.
День п'ятий
- Поснідайте тертою морквою, заправленою лимонним соком. На обід з'їжте відварну рибу та помідор. Вечеря може складатись із пісної яловичини, смаженої під пресом та зеленню салату.
День шостий
- Кава на сніданок. Порція курятини та зелений салат у якості обіду. А вечеряєте пісною яловичиною та зелений салатом.
День сьомий
- Снідаєте кавою. На обід їсте нежирне м'ясо, смажене на вертелі, зеленню. Вечеря може мати будь який склад, але у невеликій кількості.
У подальшому повторюйте усі дні, за виключенням останнього. При бажанні, дозволяються міняти дня місцями. Між прийомами їжі можна лише пити воду.
У допомогу для вас декілька простих та смачних рецептів, що допоможуть урізноманітнити дієтичне меню. Наприклад, приготуйте зелений салат із двох свіжих огірків, редиски, кропу, зеленої цибулі, петрушки та пучка листового салату. Достатньо нарізати овочі, посолити та заправити. Уникайте заправки майонезом - надавайте перевагу оливковій олії - самостійно або у поєднанні з лимонним соком. Варто додати у цю суміш цедру лимону. Це універсальна заправка для ваших салатів із різноманітних компонентів. Ще один салат можна приготувати із капусти, моркви, яблука, буряка та морської капусти. Заправляйте лимонним соком і олією (оливковою або льняною). Овочі можна натерти на крупній терці, або, як варіант, нарізати овочі соломкою, а яблуко кубиками.
Для приготування біфштексу, згадуваного у дієті янгола, візьміть шматок яловичини, наріжте його порціями товщиною у два чи три сантиметри та відбийте з обох боків. Поперчіть та посоліть за смаком. Потім потрібно налити на пательню невелику кількість олії та дозволити їй добре розігрітися. Лише після цього викласти для обсмажування м'ясо. Для того, щоб отримати м'ясо під пресом, можна покласти дошку відповідного розміру, а зверху поставити вантаж. Обсмажуйте біфштекс по п'ять хвилин із обох сторін. Цю страву можна подавати і кров'ю. Ось іще один варіант приготування. Відбиті шматки м'яса попередньо обсушують, а потім підсмажують на рослинній олії, на невеликому вогні, до того ж, кожну сторону смажать близько однієї хвилини. Після цього вогонь зменшують, знову перевертають біфштекс та обсмажують ще по одній хвилині з кожного боку. Перед останнім - третім підсмажуванням додають шматочок вершкового масла та розплавляють його. Поливають розплавленим маслом та з обох боків обсмажують по хвилині.
Дієта Янгола: переваги та недоліки
Дієта янгола добре підходить тим людям, яким важко змусити себе снідати, але вони не уявляють свого дня без вечері. Крім того, це ідеальний спосіб добитись стрункості для м'ясоїдів. Максимально ефективною є дієта янгола, якщо потрібно зменшити вагу на шість або сім кілограм у зв'язку із майбутньою грандіозною подією, а часу на приведення себе у порядок дуже мало. Щедро додаючи овочі та фрукти у раціон, ви змісите блищати ваші волосся та шкіру, оздоровите нігті. Мінусом даного способу слід визнати певні складності дотримання - між прийомами їжі проходить досить багато часу. У ці проміжки нічого не можна їсти - і для того, щоб витримати ці періоди потрібно мати неабияку силу волі. Крім того, велика кількість білка та клітковини поряд із жорстким обмеженням складних вуглеводів підвищує ризик порушення обміну речовин. А кава на порожній шлунок може спровокувати гастрит.
Дієта Янгола: протипоказання
Оскільки дієту янгола можна віднести до білкових дієт, її не варто дотримуватись людям, які мають проблеми з нирками та печінкою. Також якщо є порушення у функціонуванні кишково-шлункового тракту - цей варіант схуднення не підходить. Сечокам'яна хвороба та подагра виключають деякі продукти (м'ясні, бобові, шпинат), котрі складають основу даної методики.
Дієта Янгола: відгуки та результати
Можна почути багато досить різноманітнихвідгуків про дієту ангола від тих, хто спробував систему на собі. Багатьом вона допомагає підтримувати вагу на бажаній позначці. Однак, дехто помічає погіршення самопочуття. Тому при будь-яких наявних хронічних недугах не рекомендується слідувати даному методу.
Дієта янгола тренує волю, приводить у форму за радикально короткі терміни та допомагає налагодити обмін речовин - таким чином, після закінчення дієти бажана вага зберігається. За умови відсутності проблем із внутрішніми органами програма здатна допомогти підготуватися до важливого заходу, однак, слід берегти себе та уважно ставитись до свого самопочуття.