Французька дієта

Тип дієти
Звичайна

Французька дієта: загальні відомості

Французька дієта - двотижнева мандрівка до стрункої фігури, легкості та чудового настрою. Сподобайтесь собі - ступіть на шлях до вашого особистого успіху та красоти. Для цього доведеться докласти трохи зусиль, але бути гарною цього варто, не правда?

Існує досить багато систем харчування, направлених на позбавлення від зайвого жиру, родоначальниками яких є автори із Франції. Проте, уданому випадку це - класична оздоровча та понижуюча вагу французька дієта. Уже більше п'яти десятиліть вона допомагає усім бажаючим тримати себе у чудовій формі. Її батьками є паризькі спеціалісти із області дієтології. Метою групи розробників була система, яка дозволить втратити вагу, не вдаючись до голодування та різних препаратів. Народжений у результаті метод - справжня знахідка, адже він дозволяє стати стрункіше без шкоди здоров'ю.

Французька дієта: подробиці програми

Програма французької дієти є досить суворою. Чітко встановлено, скільки, коли і у якій послідовності їсти. Для отримання максимального результату, намагайтесь не відступати від системи. Зверніть увагу на деякі важливі рекомендації. По-перше, намагайтесь їсти неспішно та ретельно пережовувати їжу. Це має безпосередній вплив на ваші досягнення французької дієти. За двадцять хвилин до їжі випийте склянку води, потрібно, щоб вода мала кімнатну температуру, також можна капнути у неї трошки лимонного соку (не варто цього робити при підвищеній кислотності). Така підкислена рідина допомагає пришвидшити обмін речовин. Альтернативним варіантом є сухе червоне вино, вжите під час трапези - біля ста п'ятдесяти грам.

Усі два тижні французької дієти вам потрібно харчуватися продуктами, які мають у своєму складі обмежену кількість жирів. Візьміть до уваги, що харчуватись вам доведеться переважно рибою та морепродуктами, а також овочами, творогом та цільнозерновим хлібом. Не варто захоплюватись яйцями та м'ясом. Перевагу надавайте м'ясу індички, а, також, кролячому та телячому. Десерт може складатись із фруктів, проте не перестарайтесь, наприклад, обід можна закінчити невеликим виноградним гроном або персиком. За необхідності можете перекусити, використовуючи яблуко, цитрусові плоди або грушу. Якщо ви прагнете досягти стрункості завдяки французькій дієті, то останній раз на добу варто їсти легко і до сьомої години вечора.

Хороший варіант для вечері - скромна порція, що складається із риби та овочів (усі відварне). Також можна з'їсти на вечерю і салат із різноманітних фруктів або творожок із сухофруктами. Дотримуючись даних правил, а також, в ідеалі, додавши фізичні навантаження, ви втратите від півтора до трьох-чотирьох кілограмів за тиждень (залежно від вашої конституції). Приємним бонусом є те, що після досягнення бажаної ваги, зайві кілограми не повернуться.

Французька дієта: меню

День перший

Снідаємо кавою - завжди несолодкою. Обідаємо салатом, для приготування якого використовуємо помідор, пару варених яєць та листя салату. А на вечерю їмо варене м'ясо із додаванням салатного листя.

День другий

Сніданок складається із кави та шматка житнього хліба. Серед дня їмо відварну яловичину (порція білка завжди 100 гр). Вечеряємо вареною ковбасою та зеленим листям салату.

День третій

Сніданок ідентичний вчорашньому. Обідаємо морквою невеликих розмірів, яку варто підсмажити на рослинній олії, а також помідором та мандарином. Ввечері можна з'їсти варені ковбасу та яйця та свіжим листям салату.

День четвертий

Сніданок стандартний. На обід їмо свіжу моркву із ста грамами сиру та яйце. Вечеряємо фруктами з кефіром.

День п'ятий

Цього разу снідаємо середньої величини морквою та соком одного лимону (свіжого відтиску). Посеред дня з'їжте помідор із вареною рибою. На вечерю відваріть яловичину.

День шостий

Поснідайте кавою. На обід з'їжте варену курятину та листям салату. Повечеряйте відварною яловичиною.

День сьомий

На сніданок - зелений чай. Пообідайте відварною яловичиною та апельсином. На вечерю з'їжте трохи ковбаси.

День восьмий

Поснідайте кавою. На обід з'їжте салат із помідора, пару яєць та листя салату. Повечеряйте яловичиною із салатним листям.

День дев'ятий

На сніданок випийте каву та з'їжте трохи житнього хліба. Пообідайте яловичиною. У якості вечері чудово підійде варена ковбаса та салатне листя.

День десятий

Сніданок ідентичний вчорашньому. На обід - трохи підсмажена на рослинній олії морква, а також порадуйте себе помідором та апельсином. Повечеряйте вареними яйцями, ковбасою та листям салату.

День одинадцятий

Сніданок повторюється. Обід складається зі свіжої моркви та сиру, та одного яйця. На вечерю з'їжте трохи фруктів та кефіру.

День дванадцятий

Поснідайте свіжою морквою, приправленою лимонним соком. На обід з'їжте рибу з помідором. А вечеря складатиметься із яловичини.

День тринадцятий

Поснідайте кавою. Пообідайте шматочком курятини та салатним листям. А на вечерю з'їжте яловичину.

День чотирнадцятий

На сніданок випийте чашку зеленого чаю. Пообідайте яловичиною та мандарином. На вечерю з'їжте ковбаси.

Французька дієта: вихід із дієти

Потрібно поступово повертатися від французької дієти до розширеного раціону. Спочатку вводьте молочні продукти, потім крупи, після цього - картоплю та макарони, але потрібно їх обмежувати.

Французька дієта: переваги та недоліки

Перевагою варто визнати результативність програми, хоча результати у вигляді втрати восьми або десяти кілограмів (підсумувавши усі джерела) є дещо перебільшеними. Недоліками є слабка збалансованість та досить бідний склад, через що французької дієти досить складно дотримуватися. Рекомендуємо у процесі дотримання системи приймати вітаміни. Також, не варто повторювати експеримент частіше, ніж раз у шість місяців.

Французька дієта: відгуки та результати

Багато захоплених відгуків, безперечно, вселяють оптимізм та бажання спробувати французьку дієту. Зайві кілограми зникають, разом із тим втрачаються небажані об'єми, а результат зберігається надовго.

Французька дієта: протипоказання

Дуже важливо повністю усвідомлювати те, що дозволити собі самостійні обмеження раціону можуть лише повністю здорові люди. У протилежному випадку обов'язково потрібно проконсультуватись із лікарем, щоб почути його поради. Потрібно проявити особливу увагу, якщо у вас є проблеми із шлунком, серцем або нирками. Не варто експериментувати над режимом та раціоном, якщо ви нещодавно хворіли - у такому випадку організму не потрібні додаткові стреси.

Якщо ваш організм не боїться протипоказань, то після двотижневих обмежень французької дієти ви отримаєте бадьоре самопочуття та нове тіло - струнке та очищене від зайвих речовин.



Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.