Кремлівська дієта

Тип дієти
Звичайна

Кремлівська дієта: загальні відомості

Страви кремлівської дієти ніколи не залишать вас голодними - це саме той незаперечний факт, який так хочуть почути люди, бажаючі схуднути назавжди. Як відомо, більшість гурманів страждають від великої ваги, але не тому, що вони ненажери, а тільки через задоволення своїх смакових рецепторів. Звісно, не можна сказати, що постійне потакання саме цим рецепторам - це вихід із ситуації. Для цього і існує незліченна кількість дієт, щоб задовольнити попит різних людей, котрі живуть на нашій планеті.

Кремлівська дієта розрахована на тих, хто не хоче відмовлятися від стабільних та звичних життєвих устроїв та переходити на воду і несолоний варений рис або гречку. У чому ж виявляється суть даної дієти? В принципі, наш організм набирає зайву вагу за рахунок вуглеводневої їжі, тому зменшивши її кількість у рази, ми почнемо худнути. Положення доволі прості, та все ж доведеться відмовитись від деяких продуктів.

Кремлівська дієта, меню якої базується на зменшені солодкого, борошняних та картопляних страв, гарантує різке зниження ваги без шкоди для здоров'я. Відбувається це за рахунок того, що жирова клітина, не отримуючи вуглеводів, починає самостійно спалювати свої "енергетичні запаси" і людина худне.

Вас може зацікавити питання: "Як дізнатись, що я скоротила споживання вуглеводів саме на стільки, наскільки це необхідно?" Спеціально для цього була розроблена таблиця, яку неважко знайти навіть про сто в Інтернеті, ввівши у пошук "кремлівська дієта таблиця". У ній розписана не лише так звана "вартість" окремих продуктів, а і цілих страв. Що означає у цьому випадку "вартість"? Це вуглеводні одиниці (В.О.), розраховані дієтологами, які складали дану дієту, і вони означають вміст вуглеводів у тому чи іншому продукті. Кремлівська дієта вираховує бали саме завдяки цій таблиці, тому для наочності варто знайти і переглянути таблицю.

Кремлівська дієта: етапи

На першому етапі, тривалістю мінімум 14 днів, потрібно вживати мінімум вуглеводів, а саме 20 в.о. Якщо із раціону будуть виключені солодощі, борошняні вироби, овочі з підвищеним вмістом крохмалю та фрукти, то ви маєте можливість позбавити своє тіло від деякої зайвої ваги. Чому лише деякої? Тому що кожний організм - це індивідуальність. Можна назавжди попрощатись із 2, 5, 7, або й 10 зайвими кілограмами. Під час цього періоду можна їсти м'ясні та рибні страви, яйця, сир, масло. Кремлівська дієта, рецепти якої не є складними, дуже швидко приведе вас до бажаних результатів.

Другий етап дієти - введення у меню овочів, горіхів, різних зерен та ягід, фруктів. Але дозволяється додавати не більше 5 в.о. на добу.

На стадії третього етапу варто затриматись на 2-3 місяці для того, щоб закріпити результат. Якщо додавати кожного тижня по 10 в.о., то можна продовжувати худнути, головне не перевищувати 60 в.о. на добу.

Під час четвертого етапу головне не зірватись. Саме у цей час можна потерпіти невдачі та зірватися, починаючи їсти усе підряд та знову набирати вагу. Можна, звісно, зробити відступ та з'їсти шматочок торта з нагоди урочистої події, але не більше.

Кремлівська дієта: меню

Давайте розглянемо, що б такого з'їсти у один із днів другого етапу дієти.

  • Швидкий сніданок. Наприклад, ви розпочинаєте свій ранок із чашкою кави без цукру - це 0 в.о., 100 гр твердого сиру - усього 1 в.о. та двох смажених яєць із беконом - також 1 в.о.
  • Ситний обід. На обід можна приготувати овочевий салат з шампіньйонами (150 гр), який міститиме 6 в.о., 250 мл супу із селерою - 8 в.о., а також біфштекст і чай - по 0 в.о.
  • Перекус (підвечірок). 50 гр грецьких горіхів - 6 в.о.
  • Смачна вечеря. Відварна курятина (200 гр) - 0 в.о. та невеличкий помідор - 6 в.о.

Усього за день: 28 в.о.

Кремлівська дієта: відгуки та результати

Мабуть, як і про будь-яку іншу дієту, про дану систему є дуже багато різних думок. Проте, як правило, більшість осіб, які запевняють, що втратити мало зайвих кілограм, постійно порушували норми споживання В.О. Адже, кремлівська дієта, результати якої залежать саме від цього показника напряму, здатна на "дива" лише при низькому споживанні вуглеводневої їжі.

Кремлівська дієта: протипоказання, плюси та мінуси

Будь-яка дієта має плюси та мінуси, а також протипоказання, але до цієї дієти це не має жодного відношення. Адже у ній наявні практично усі продукти, потрібні для нормальної життєдіяльності організму. Ви не будете позбавлені мінералів, мікроелементів, амінокислот та вітамінів, а значить, дієта не несе видимої або прихованої загрози організму.

Єдиним недоліком кремлівської дієти є постійний підрахунок з'їдених вуглеводів. На перших порах вам потрібно буде постійно звірятись із таблицею, та поступово ви почнете запам'ятовувати "вартість" продуктів.

Це серйозна дієта, побудована на знаннях американських спеціалістів-дієтологів, які розробляли її для космонавтів. Досить довгий період часу доступ до цієї "таємної" інформації був закритим. Американська чудо-дієта була привілеєм лише кремлівських чиновників, але таємне стало явним та доступним кожному, хто бажає схуднути. Все, що потрібно від вас - дотримання усіх правил, відчуття міри та позитивний настрой.Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.