Кулінарні мандрівки Джеймі Олівера

Властивості файлу

Жанр: Кулінарне шоу
Країна: Великобританія
Рік: 2010
Якість: SATRip
У ролях: Джеймі Олівер
Тривалість: 00:48:23/серія
Відео: XviD, розмір кадру: 704x400, бітрейт: 1005 кб/с
Аудіо #1: мова: російська, переклад: професійний одноголосий, аудіокодек: MPEG Audio Layer 3, бітрейт аудіо: 134.19 кб/с
Розмір: ~300 Мб кожен файл

Скріншоти
Джеймі Олівер в Андалусії
Джеймі Олівер в Афінах
Джеймі Олівер у Маракеші
Джеймі Олівер у Стокгольмі
Джеймі Олівер на французьких Піренеях
Джеймі Олівер у Венеції
Постер
Кулінарні мандрівки Джеймі Олівера
Категорія (нова)
Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.

Опис: У кулінарних мандрівках із Джеймі Олівером ми відвідуємо музеї та пам'ятки, здійснюємо “набіги” на туристичні міста, торгові центри та, як правило, не задумуємося, що “ключ” до культури іншого народу зберігається у його вогнища, на кухні. Саме з цього починає своє знайомство з іншою культурою відомий кулінар Джеймі Олівер. Серед нових ароматів та смаків він намагається уловити істинний колорит, головні нюанси та відтінки місцевих кулінарних і культурних традицій.
Разом з відомим шеф-кухарем ми побуваємо на одному із найрозкішніших східних ринків, приготуємо паелью для цілого селища, здобудмо трюфелі у Піренеях, опануємо фаст-фуд по-афінськи, оцінимо смак тухлого оселедця по-шведськи, а також відчуємо абсолютне щастя у Венеції.
Джеймі Олівер, справжній геній кулінарного мистецтва, навчить нас готувати і в найдрібніших подробицях розкаже і покаже рецепти приготування найсмачніших та найвишуканіших страв. У процесі приготування будуть використані найрізноманітніші приправи та спеції, а ми, у свою чергу, дізнаємось тонкощі їх застосування.