Харчі інфо

Оплата та Доставка

Оплата

Оплатити товари Ви можете онлайн (VISA, MasterCard, Приват24) через систему LiqPay, або в відділенні Нової пошти при отриманні товару. Врахуйте що при оплаті в відділенні Нової пошти сплачується додаткова комісія в розмірі 20 гривень + 2% від вартості замовлення. Також можливі додаткові комісії згідно тарифів системи LiqPay. З більш детальною інформацією можете ознайомитися за цим посиланням https://www.liqpay.ua/uk/tariffs/

Доставка

Доставка здійснюється компанією Нова пошта по всій території України, крім окупованих частин Донецької та Луганських областей, а також АРК Крим. Вартість доставки розраховується згідно тарифів компанії Нова пошта. Замовлення вартістю 1000 гривень і більше доставляються безкоштовно. Терміни доставки визначають для кожного замовлення окремо. Все залежить чи припадає замовлення на вихідні та святкові дні, а також чи товар є в даний момент на складі.

Повернення товару

Повернути товар можна протягом 14 днів з дня отримання товару. Умовами повернення є відсутність слідів використання, наявність упаковки та всіх додаткових матеріалів та аксесуарів, і оплата доставки до нас за Ваш рахунок.

Обміняти пошкоджений товар чи повернути за нього гроші, ми можемо тільки в тому випадку якщо Ви виявили це пошкодження при отриманні товару у відділенні Нової пошти. Тому ми наполегливо рекомендуємо оглядати товар перед отриманням.

Якщо Ви виявили що товар бракований ми можемо обміняти його на аналогічний товар, або повернути гроші. Щоб повернути товар попередньо зв'яжіться з нами через контакт форму, або напишіть нам на емейл shop@harchi.info, вказавши номер Вашого замовлення, назву товару, причину повернення, а також якщо потрібно фотографії бракованого товару.

1883 переглядів