Харчі інфо

Хліб на заквасці

Параметри рецепту

Звичайно
Випічка
В будь-який час
40 хв.
Помірно солоний, Слабо солодкий, Слабо умамі
Опис рецепту

Є спосіб, при якому вимішувати тісто не потрібно, достатньо тільки з'єднати усі інгредієнти, перемішати і залишити на 18-20 годин. Усе дуже просто, але, з іншого боку, через довгий термін бродіння вам потрібно планувати свій час наперед.

Інгредієнти

Борошно - 1 кг.
Вода - 750 мл.
Дріжджі - 1 г.
Сіль - 8 г.
Приготування

Крок #1
Крок #1
Перемішайте борошно з водою, сіллю та дріжджами. Вибір борошна не є принциповим, підійде будь-яке хороше борошно вищого ґатунку. Сухі дріжджі краще додавати у сухе борошно. Свіжі — уже у вологу суміш. Що стосується солі, то, на відміну від складніших рецептів хліба, у даному випадку момент додавання не є принциповим.

Крок #2
Крок #2
Після цього тісто потрібно залишити у теплому місці або при кімнатній температурі — чим тепліше, тим менше знадобиться часу для бродіння. У домашніх умовах це зазвичай займає 18-20 годин.

Крок #3
Крок #3
У результаті ви отримаєте безформну клейку масу, яка буде тягнутись нитками. Посипте борошном стіл, викладіть на нього тісто та складіть його 8-10 разів, як конверт. Воно повинне перетворитись у грудку, хоч і досі липку. Присипте його борошном та залишіть у ємкості розстоюватись.

Крок #4
Крок #4
Чавунець, гусятниця або навіть квітковий горщик — пріоритетна техніка для цього хліба. Важливо, щоб посуд був розпечений у печі, коли ви почнете випікати хліб у духовці. Посуд потрібно закрити кришкою.

Крок #5
Крок #5
Випікати у будь-якому випадку потрібно протягом 30 хв при 220 градусах. Якщо хліб випікається у посуді то після можна зняти кришку і залишити хліб у духовці ще на 15 хв, щоб утворилась скоринка.

Смачного!
1015 переглядів
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Це необхідно для того щоб ми могли пересвідчитися що Ви людина, а не робот який розсилає спам.