Харчі інфо

Хліб на заквасці

Параметри рецепту

Звичайно
Випічка
В будь-який час
40 хв.
Помірно солоний, Слабо солодкий, Слабо умамі
Опис рецепту

Є спосіб, при якому вимішувати тісто не потрібно, достатньо тільки з'єднати усі інгредієнти, перемішати і залишити на 18-20 годин. Усе дуже просто, але, з іншого боку, через довгий термін бродіння вам потрібно планувати свій час наперед.

Інгредієнти

Борошно - 1 кг.
Вода - 750 мл.
Дріжджі - 1 г.
Сіль - 8 г.
Приготування

Крок #1
Крок #1
Перемішайте борошно з водою, сіллю та дріжджами. Вибір борошна не є принциповим, підійде будь-яке хороше борошно вищого ґатунку. Сухі дріжджі краще додавати у сухе борошно. Свіжі — уже у вологу суміш. Що стосується солі, то, на відміну від складніших рецептів хліба, у даному випадку момент додавання не є принциповим.

Крок #2
Крок #2
Після цього тісто потрібно залишити у теплому місці або при кімнатній температурі — чим тепліше, тим менше знадобиться часу для бродіння. У домашніх умовах це зазвичай займає 18-20 годин.

Крок #3
Крок #3
У результаті ви отримаєте безформну клейку масу, яка буде тягнутись нитками. Посипте борошном стіл, викладіть на нього тісто та складіть його 8-10 разів, як конверт. Воно повинне перетворитись у грудку, хоч і досі липку. Присипте його борошном та залишіть у ємкості розстоюватись.

Крок #4
Крок #4
Чавунець, гусятниця або навіть квітковий горщик — пріоритетна техніка для цього хліба. Важливо, щоб посуд був розпечений у печі, коли ви почнете випікати хліб у духовці. Посуд потрібно закрити кришкою.

Крок #5
Крок #5
Випікати у будь-якому випадку потрібно протягом 30 хв при 220 градусах. Якщо хліб випікається у посуді то після можна зняти кришку і залишити хліб у духовці ще на 15 хв, щоб утворилась скоринка.

Смачного!
переглядів: 1149
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Це необхідно для того щоб ми могли пересвідчитися що Ви людина, а не робот який розсилає спам.