Малиново-лимонадні желейні шоти

Параметри рецепту

Звичайно
Алкогольний напій
В будь-який час
60 хв.
32
Американська
Помірно солодкий, Помірно кислий, Слабо терпкий
Опис рецепту

У наш час жодна американська вечірка не обходиться без желейних шотів. Завдяки різноманіттю смаків та простору для творчості, такі коктейлі набирають популярність у всьому світі. Скоро ця мода дійде і до нас.
Інгредієнти

лимон: 3 шт.
цукор: 1/3 скл.
сік апельсиновий: 3 ст. л.
желатин: 5,5 ч. л.
горілка: 1/2 скл.
малина: 350 гр.
цукор: 1/4 скл.
желатин: 5,5 ч. л.
горілка: 1/2 скл.
Приготування

Крок #1
Крок #1
Лимони розрізаємо навпіл та витискаємо із них сік. Повинно вийти близько половини склянки соку. Потім обережно. За допомогою ложки, видаляємо м'якоть, мембрани, кісточки. Якщо замість лимонів використовуються силіконові форми, то їх потрібно сприснути олією, а потім протерти кожну формочку паперовим рушником.

Крок #2
Крок #2
Змішуємо лимонний сік, цукор та апельсиновий сік із 1/2 склянки води у каструлі або глибокій мисці. Зверху висипаємо желатин та залишаємо на 5 хвилин. Желатин повинен розм'якшитись, а поверхня рідини — стати трохи зморшкуватою.

Крок #3
Крок #3
Ставимо масу на середній вогонь та нагріваємо, помішуючи, поки цукор та желатин повністю не розчиняться. Це займе близько 2-3 хвилин. Будьте уважні: суміш не повинна закипіти. (Щоб перевірити, чи розчинився желатин, спробуйте розтерти масу між пальцями. Якщо вона буде слизькою та гладкою — усе готово. Якщо усе ще відчуваються крупинки цукру або желатину, поверніть масу на вогонь ще на 30 секунд.

Крок #4
Крок #4
У желатинову масу додаємо алкоголь.

Крок #5
Крок #5
Поміщаємо кожну половинку лимону у формочки для кексів. Заповнюємо кожну лимонну шкірку наполовину желатиновою сумішшю та ставимо у холодильник. Як варіант, можна розташувати лимоні шкірки під кутом — тоді желейні шоти матимуть ще незвичніший вигляд. Або заповнюємо сумішшю просто підготовані форми — також, наполовину, - і ставимо у холодильник.

Крок #6
Крок #6
Малину збиваємо із цукром у блендері. Отриману суміш проціджуємо через дрібне сито, намагаючись отримати якомога більше соку (за допомогою лопатки або ложки). У результаті повинно вийти близько 1 склянки малинового соку.

Крок #7
Крок #7
Малиновий сік заливаємо у каструлю разом із 1/2 склянки води. Зверху висипаємо желатин та залишаємо на 5 хвилин. Як і у попередньому випадку, желатин повинен розм'якшитись, а поверхня рідини стати зморшкуватою.

Крок #8
Крок #8
Ставимо масу на середній вогонь і нагріваємо, помішуючи, поки цукор та желатин не розчиняться повністю. Це займе близько 2-3 хвилин. Не забуваємо, що суміш не повинна закипіти.

Крок #9
Крок #9
Готову желатинову масу змішуємо із алкоголем.

Крок #10
Крок #10
Перевіряємо желе у холодильнику. Якщо воно ще рідке — залишаємо його там. Желейні шоти готові до другого шару тоді, коли поверхня першого стала твердою, але все ще трохи липкою згори, якщо доторкнутись до неї пальцем. Якщо це так, обережно вливаємо згори малиновий шар. Знову ставимо у холодильник та охолоджуємо ще 2-4 години, а краще — цілу ніч.

Крок #11
Крок #11
Якщо алкогольне желе у лимонних шкірках, то розрізаємо їх на скибочки, як яблуко. Якщо желейні шоти у силіконових формах — залишаємо на 15 хвилин при кімнатній температурі, а потім занурюємо дно форми у теплу воду секунд на 10. Після цього желейні шоти повинні легко відстати від форми.

Смачного!


Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.