Мітараші-данго

Вони з'явилися не так давно — завершений рецепт став відомим світові у середині 20 століття. Для їх приготування знадобиться рисове борошно, вода, спеції, дерев'яні палички та кухонне приладдня.
Інгредієнти
рис клейкий:200гр.
борошно рисове:400гр.
соєвий соус:100мл.
цукор:250гр.
крохмаль:4ст. л.
вода:200мл.
Крок #1
На жаль, знайти рисове борошно мочі-гоме не так просто, тому заміняємо його клейким рисом, попередньо меленим у кавомолці. Це досить швидко зробити, адже нам потрібна невелика кількість. Готуємо у співвідношенні 200 г борошна із клейкого рису та 400 г звичайного рисового борошна. Отримуємо досить багато мітараші-данго.
Крок #2
Спочатку кип'ятимо воду. Змішуємо борошно і розбавляємо водою (уже не киплячою, але ще гарячою), вимішуємо до отримання однорідної маси. Розділяємо тісто на багато однакових маленьких шматочків (щоб кульки вийшли приблизно із грецький горіх). При висиханні тісто легко розсипається, тому швиденько крутимо кульки та гріємо воду.
Крок #3
Зліплені кульки кидаємо у киплячу воду на 15-20 хвилин. Виймаємо кульки з води і наколюємо на дерев'яні палички по 3-5 шт.
Крок #4
У іншому варіанті приготування - данго варяться близько 5 хвилин, а потім злегка обсмажуються на пательні. Обирайте спосіб, який вам більше до душі.
Крок #5
Готуємо соус. Ставимо на повільний вогонь каструлю та вливаємо туди 100 мл соєвого соусу. Засипаємо туди склянку-півтори цукру та 3-4 ложки крохмалю. Додаємо склянку кип'яченої води (200 мл) а на повільному вогні доводимо до загустіння.
Крок #6
Густим соусом поливаємо вистигаючі на тарілці мітараші-данго. Данго можна їсти одразу після приготування. Вони мають незвичний та дещо специфічний смак, але відірватись важко, хоча данго — досить ситна страва.