Вершкова помадка із зеленим чаєм

Параметри рецепту

Звичайно
Випічка
В будь-який час
60 хв.
30
Різдво, Новий рік
Слабо солоний, Помірно солодкий, Слабо терпкий
Опис рецепту

<p>Якщо ви вирішили замахнутись на велику партію печива, щоб порадувати одразу всіх друзів та рідних, не обійтись без міксера: він значно пришвидшить час роботи. Хоча, і користуючись звичайними ложками, вилками та вінчиком, печиво вийде таким же чудовим.</p>
Інгредієнти

Приготування

Крок #1
Крок #1
Листовий зелений чай заваріть 60 мл гарячої води і дайте настоятися.

Крок #2
Крок #2
Змішайте сухе і згущене молоко, додайте чай матча і ретельно перемішайте.

Крок #3
Крок #3
Поставте на повільний вогонь. Додайте вершкове масло (м'яке), проціджений міцний зелений чай і продовжуйте вимішувати на невеликому вогні близько 25 хвилин, поки маса не загусне і не почне відлипати від стінок. Не намагайтесь пришвидшити процес за рахунок збільшення вогню, інакше помадка присмажиться до дна каструлі. Якщо це все ж таки сталось, обережно зніміть верхній шар та видаліть пригорілу скоринку. Перекладіть непригорілу частину помадки у чисту каструлю та продовжуйте нагрівати на слабкому вогні.

Крок #4
Крок #4
Заварену помадку зніміть з вогню, дайте охолонути, продовжуючи помішувати ще близько 5 хвилин. Викладіть на силіконовий килимок.

Крок #5
Крок #5
Заварену помадку зніміть з вогню, дайте охолонути, продовжуючи помішувати ще близько 5 хвилин. Викладіть на силіконовий килимок.

Крок #6
Крок #6
Коли маса охолоне до температури, комфортної, щоб її брати у руки, змажте руки рослинною або кокосовою олією та вимішуйте масу деякий час, як тісто. Розкатайте її у тонкий шар на силіконовому килимку, та виріжте фігурки формочкою/ами.

Крок #7
Крок #7
Поки печиво ще тепле, його можна прикрасити будь-якими кондитерськими прикрасами, обсипати колотими горіхами або кокосовою стружкою. Щоб помадка остаточно не затверділа, її можна прибрати на пару годин у холодильник.

Смачного!


Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.