Булочки з корицею

Ці булочки виходять настільки ароматними та апетитними, що стануть вашим улюбленим десертом не тільки у святковий період, а й на кожний день.

Інгредієнти Для тіста:
Дріжджі сухі — 2 ч.л.
Борошно — 3,5 склянки.
Цукор — 1/4 склянки.
Яйце — 1 шт.
Молоко — 1 склянка.
Ванілін — 1 пакет.
Масло вершкове — 3 ст.л.

Для начинки:
Масло вершкове — 2 г.
Цукор — 3 ст.л.
Тростинний цукор — 4 ст.л.
Кориця — 1,5 ст.л.

Для глазурі:
Масло вершкове — 1 ст.л.
Ванілін — 1/2 ч.л.
Молоко — 3 ст.л.
Цукрова пудра — 1,5 ст.л.
Домашній сир 18% — 125 г.
Крок #1
У першу чергу готуємо тісто. Нагрійте молоко, висипте дріжджі у миску та додайте 2 ст.л. теплого молока і 1 ст.л. цукру. Суміш залишіть на півгодини.
Крок #2
Поки суміш відпочиває, просійте борошно, зробіть заглиблення, додайте туди розтоплене масло, яйце, сіль, цукор, опару і молоко. Замісіть тісто, а після, накрите плівкою, залишіть його у теплому місці мінімум на 1 годину.
Крок #3
Тепер справа за начинкою. Змішайте у посудині коричневий цукор, білий цукор та корицю. Ретельно перемішайте.
Крок #4
Тісто розкатайте товщиною у 2-3 см, змажте маслом та рівномірно викладіть на нього начинку. Згорніть тісто, а потім поділіть його навпіл, утворені половинки також розділіть навпіл, і так далі. Зупинитися потрібно, коли розмір однієї булочки буле 7-8 см.
Крок #5
Форму для випікання змажте вершковим маслом. Розставте булочки, щоб вони не торкались одна одної, і залишіть на 40-50 хв, щоб тісто знову піднялось. Булочки змажте вершковим маслом і поставте у розігріту духовку на 20-25 хв.
Крок #6
Для глазурі змішайте вершкове масло, цукрову пудру, ванілін та домашній сир до однорідної маси. Додайте 3-4 ложки молока, полийте теплі булочки глазур'ю — десерт готовий.