Мармелад

Параметри рецепту

Звичайно
Десерт
В будь-який час
20 хв.
Для вегетаріанців, Для веганів, Мало жиру, Мало калорій, Мало цукру, Без глютену, Без арахісу, Без горіхів, Без мяса, Без риби, Без морепродуктів, Без молочних продуктів, Без яєць
Варіння
Дуже солодкий, Слабо кислий
Опис рецепту

Десерти без яєць, молока та пшеничного борошна можуть бути дуже навіть смачними. Буквально з кількох простих інгредієнтів можна приготувати солодощі, безпечні для здоров’я.
Інгредієнти

сік яблучний: 200 мл.
агар-агар: 1 ч. л.
цукор: 1 ч. л.
Приготування

Крок #1
Крок #1
Яблучний сік можна замінити на грушевий, вишневий, апельсиновий, тощо на власний смак. Кількість цукру регулюється залежно від солодкавості соку, можна не додавати цукор взагалі.

Крок #2
Крок #2
У 50 мл соку розводимо агар-агар, перемішуємо та залишаємо на 20-30 хв. Тим часом інші 150 мл соку і цукор доводимо до кипіння (якщо використовуєте цукор), знімаємо з вогню.

Крок #3
Крок #3
Коли агар-агар настоїться, ставимо сік з цукром на вогонь, доводимо ще раз до кипіння і додаємо у нього суміш з агар-агаром. Варимо 10 хв, періодично помішуючи.

Крок #4
Крок #4
Охолоджуємо суміш (5-10 хв), виливаємо у силіконові форми та ставимо у холодильник. Якщо немає силіконових форм, можна вилити у миски або будь-який інший зручний посуд і потім нарізати на шматочки.

Крок #5
Крок #5
Мармелад з агаром застигає швидко, через 20-30 хв десерт можна їсти.

Смачного!


Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.