Статті

Елітна горілка у тетрапаках - небезпечна підробка

Останнім часом в Інтернеті і не тільки можна знайти безліч пропозицій із продажу елітної горілки (такої як Finlandia, Absolut, Jelzin) у тетрапаках. Що казати, що ціна на дані напої є підозріло привабливою.

Об'ява про продаж горілки Finlandia у тетрапаку

Продавці такої горілки пояснюють її пакування та ціну наступним чином:

  • Ця горілка з DutyFree.

  • Ця горілка конфіскат.

  • Ця горілка - коктейльний варіант для барів.

Правда це чи чергові маніпуляції недобросовісних продавців? Слід згадати, що такі випадки трапляються вже не вперше.

Об'ява про продаж горілки Finlandia у тетрапаку

Об'ява про продаж горілки Absolut у тетрапаку

У 2013 році підпільний цех із виробництва контрафактної горілки викрили у Чернівецькій області. Вони продавали свій продукт під виглядом елітного французького бренду Jelzin. Спирт для горілки возили налагодженими каналами з Європи поза митний контроль. А сурогат продавали через інтернет уже як елітний напій.

У 2016 році правоохоронці закрили черговий підпільний цех із виробництва контрафактного алкоголю. Під час обшуків правоохоронці конфіскували тисячі літрів підробної алкогольної продукції відомих марок: Finlandia, Absolut, Jelzin, . Окрім самого факту підробки елітних брендів, найнебезпечнішим є той факт, що алкоголь виробляли невідомо за якими стандартами у антисанітарних умовах, а потім напій просто розливали у тетрапаки із брендом і маркуванням відомих виробників: Finlandia, Absolut, Jelzin, Grey Goose та Courvoisier, які також можна знайти на продаж в Інтернеті.

І цими двома випадками історія підробки відомих брендів, на жаль, не закінчується. От і зараз ситуація не змінилася. Горілка, яка продається у тетрапаках є 100% підробкою, виробляється у різних куточках нашої і не тільки нашої країни, добре, якщо з дотриманням хоча б мінімальних норм і правил.

Об'ява про продаж тетрапаків для горілки

Особливо активізуються продавці підробного алкоголю під час свят, оскільки попит на напої, зокрема у великих об’ємах, зростає. Усі хочуть придбати алкоголь, часто елітний (велике свято як-не-як), і часто спокушаються привабливою ціною, забуваючи про безпеку та перевірку якості.

Дізнатися, чи ваша горілка є оригінальною, а також зв’язатися з офіціними представниками компанії Absolut ви можете на сайті https://contact.absolut.com/org/absolut-vodka/d/is-my-absolut-bottle-original-or-fake/.

Компанії виробники елітних видів горілки дбають про репутацію та якість своїх продуктів і завжди готові дати відповідь на ваші запитання щодо продукції.

Об'ява про продаж горілки Jelzin у тетрапаку

Після звернення до офіційних представників бренду Finlandia щодо горілки у тетрапаках, ми отримали наступну відповідь:

Лист до Finlandia

“Дякуємо за ваш лист до Finlandia. Ми цінуємо ваше занепокоєння якістю нашої продукції. Захист споживачів та збереження репутації нашого бренду є для нас дуже важливим, тому кожний інцидент підробки розглядається дуже серйозно. Ми працюємо з правоохоронними та регуляторними органами з метою боротьби із підміною продукції та незаконним використанням нашого бренду іншими виробниками.

Продукт, про який ви запитуєте, є підробкою, оскільки ми не продаємо Finlandia у тетрапаках (бег-ін-боксах). Найкращий спосіб для користувачів уникнути придбання контрафактного продукту - купувати напій у перевіреному магазині.

Ще раз дякуємо за те, що зв’залися з нами.”

Зв’язатися із представниками брендів може кожен бажаючий за допомогою їх офіційних сайтів:

Як би не хотілося зекономити (це особливо актуально під час свят, коли витрат досить багато), слід пам’ятати, що наслідки від споживання неякісного алкоголю можуть бути серйозними. Адже, не вгадаєш, що знаходиться саме у вашому тетрапаку: чи вам пощастить і ви максимум будете розчаровані смаком напою та відбудетесь трохи сильнішим головним болем зранку, ніж зазвичай. А чи вам трапиться горілка, виброблена в обхід усіх стандартів із неякісних та небезпечних інгредієнтів, споживання якої у навіть зовсім невеликій кількості може викликати серйозну інтоксикацію організму та проблеми зі здоров’ям на все життя. Недарма кажуть, що безкоштовний сир буває тільки у мишоловці. Слід бути дуже обережними, і купувати алкоголь у звичній тарі, з акцизними марками і бажано у перевірених постачальників. Краще випити менше, але бути впевненим у якості продукту.

3565 переглядів

Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Коментарі

Iгор
Але чому продають?I вже дуже тривалий час. Де контролюючи органи?