Статті

Holy Sweets та виїзний паб Rock`u`Pub оголосили про свої відносини

 Партнерство Holy Sweets та Rock`u`Pub, баннер

Смачно-зухвала компанія Holy Sweets, яка займається організацією подій, виготовленням крафтових сувенірів, смачнюжок, їстівних наборів типу one bite та брутальний фестивальний кочівник Rock`u`Pub відпрацювали пліч-о-пліч вже на декількох фестивалях. Командам настільки сподобалось працювати у колаборації, що вони вирішили оголосити про партнерство.

Об’єднала дві компанії не лише любов до пригод, свободи та пізнання чогось нового, а й розуміння того, що співпраця дає можливість організації будь-яких заходів inhouse, якою б шаленою не була ідея клієнта. Серед послуг можна отримати: кейтеринг з розширеним асортиментом страв (від мангал-меню до корисних смаколиків та лимонаду), концертну програму, розважальні заходи типу фаєршоу і навіть, стриптизу, а також замовити на пам’ять брендований одяг та сувеніри. Замовлення можна зробити на їх сторінці Інстаграм чи Фейсбук.

По суті, Holy Sweets та Rock`u`Pub вирішили поєднати непоєднуване. З боку гастрономії пропонують відвідувачам як пиво та закуски-фрі, так і лимонади, оригінальні домашні смаколики без консервантів та ГМО. Також за соціальною позицією компанії різняться: Rock`u`Pubбрутальна армійська палатка з великою барною зоною; Holy Sweetsяскрава та креативна компанія з тематичними смаколиками. Усі ці якості автоматично розширили аудиторію та можливості пізнати щось нове для кожної з компаній.

Цитата: Буває, до нас заходять з поглядом на кшталт: «Що тут взагалі відбувається?». І йдуть далі. Ми сприймаємо це з посмішкою. Але більшість відвідувачів, які приходять до нас, залишаються аж до самого світанку. — Відзначає Катерина Шершньова, засновник компанії Holy Sweets.

Кількість клієнтів у такого незвичного дуету щоразу зростає. Адже головним для Holy Sweets та Rock`u`Pub є сервіс. Тут чекають на кожного і завжди намагаються не лише нагодувати смачненьким, а й підняти настрій, вислухати та зробити усе, аби час, проведений разом, був душевним та веселим.

Звісно, це тільки початок, тому сам проєкт співпраці досить пластичний й завзятий до нових викликів та ідей. Holy Sweets та Rock`u`Pub націлені на те, щоб створити щось дійсно неординарне та захоплююче.

Цитата: Катерина Шершньова, засновник компанії Holy Sweets коментує: Проєкт живий. Він постійно змінюється. Разом з ним змінюємося усі ми. Зараз ми об’єднались і впевнені, що скоро подаруємо світові дуже цікавий та смачний продукт.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.