Бельгійський магазин вирощує продукти на даху

Супермаркет Delhaize, розташований у бельгійському місті Брюсселі, став першим магазином у країні, який буде вирощувати свої власні овочі та фрукти в саду та теплиці на даху, а це значить, що продукти можуть бути зібрані та опинитися на прилавках за мінімальні терміни.

Супермакет Delhaize

Рішення про таке нововведення було прийнято у рамках ініціативи, на меті якої є отримання до 2035 року 30% фруктів та овочів через міське сільське господарство. Відомо, що на даху магазину Delhaize площею у 320 квадратних метрів  розташовані сад і оранжерея, а першу самостійно вирощену продукцію супермаркету можна придбати з літа 2017 року. Незабаром аналогічні сади можуть з'явитися і в інших магазинах Delhaize у всій Бельгії. 

Город на даху супермаркета

Варто відмітити, що це не перший супермаркет у світі, який веде власне сільське господарство безпосередньо на місці — так, продуктовий магазин Whole Foods Market уже встановив у 2013 році на даху теплицю площею 6000 квадратних метрів.

Помідори

А про зелений офіс у центрі Токіо розкаже стаття - http://harchi.info/blogs/san-ayt-j/zelenyy-ofis-u-centri-tokio.Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.