Блоги

Білкова дієта зменшує тривалість життя

Вчені з Університету Південної Каліфорнії (США) прийшли до висновку, що білкова дієта є шкідливою для людей до 65 років. А після 65, навпаки, тільки корисна.

Згідно із дослідженням, у якому прийняли участь понад 6000 людей у віці 50 років, споживання м'яса, яєць, молока та сиру у великих кількостях може шкодити здоров'ю не менше куріння. Надлишок тваринних білків у раціоні підвищує ризик ранньої смерті від раку, діабету та інших захворювань. Правда, якщо мова йде про білки нетваринного походження, наприклад про боби, то ризик розвитку раку залишається високим, а ось ризик розвитку інших захворювань зводиться практично до куля. На думку дослідників, варто обмежувати споживання білків. Рекомендована ними норма — 0,8 г на кг ваги. Тобто на людину вагою 60 кг приходиться близько 50 г білків на добу. Це змушує задуматись про шкоду популярної білкової дієти, націлених на швидке зниження маси тіла. 

При цьому людям у віці за 65 років білкова дієта навіть корисна — вона чинить захисну дію на організм, підтримує міцність м'язів та масу тіла. У цьому віці білкова дієта, навпаки, знижує ризик передчасної смерті.

Білкова їжа

Про перевагу білкової дієти, окрім втрати ваги, читайте у статті - http://harchi.info/blogs/san-ayt-j/shche-odna-perevaga-bilkovoyi-diyety.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.