Блоги

Блискуча кава - новий тренд

На зміну веселковому тренду приходить блискучий.

Блискуча кава

Гастроіндустрія не стоїть на місці: нас продовжують дивувати, радувати та шокувати новими видами улюблених продуктів. Слідом за хвилею їжі і напоїв у кольорах світу єдинорогів прийшла блискуча магія. Спочатку чіпси зі смаком просекко та їстівними золотими зірочками, а тепер - блискуча кава.

“Сяяння діамантів” буде одним з основних гастротрендів 2018 року. Першими блискучу каву почали готувати у індійській мережі кав’ярень Coffee By Di Bella у Мумбаї. Але ідея їстівних блискіток явно уже літала у повітрі, тому навряд такий продукт можна вважати інновацією конкретної кав’ярні. Сяючу золотом каву також пропонують у британській кав’ярні Melbourne in Lichfield.

Блискуча кава у британській кав'ярні

Гості цих закладів захоплено діляться фотографіями і відео своєї розкішної кави у мережі. Активна інтернет-спільнота, як і зазвичай, не втрачає шансу прокоментувати новинку. Більшість людей зраділи такому декору, але вистачає і голосів скептиків.

У будь-якому випадку саме завдяки активній реакції людей продукти стають трендом.

Блискуча кава

Тим часом у Японії частують усіх охочих кавою з часнику - https://harchi.info/blogs/san-ayt-j/kava-z-rozpechenym-vugillyam-v-indoneziyi.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.