Блоги

Чи відкриється Starbucks в Україні

Starbucks Corporation поки не має планів щодо підкорення українського ринку.

“Ми не плануємо роботу в Україні”, - лаконічно повідомили у прес-службі компанії у відповідь на запитання українських ЗМІ, відмовившись від більш розгорнутого коментування даної теми.

Вивіска Starbucks Coffee

Нагадаємо, що заява про появу Starbucks в Україні прозвучала з вуст мера Києва Віталія Кличко на Всесвітньому економічному форумі і Давосі. Під час виступу на панельній дискусії “Київ як новий глобальний технохаб” мер Києва разом з братом Володимиром закликали інвесторів вкладати гроші у Київ.

У якості підтвердження інвестиційного потенціалу міста Віталій Кличко повідомив про те, що компанія Starbucks вивчає питання про вихід на ринок України і пообіцяв зробити усе можливе, щоб цей старт був вдалим.

Баріста Starbucks Coffee

Заява Віталія Кличко була широко розтиражована українськими ЗМІ - у їх інтерпретації прихід Starbucks був поданий як уже вирішене питання. У прес-службі КГГА та Українській компанії венчурного і приватного капіталу UVCA, яка є організатором Ukraine House Davos, у якому і сталася дискусія, ситуацію не прокоментували.

Нагадаємо, Starbucks Corporation, заснована у 1971 році, об’єднує понад 26 тисяч однойменних кав’ярень у 75 країнах світу. Операційний дохід компанії у 2017 році склав близько $4,13 млрд. Акції компанії торгуються на NASDAQ.

Кава зі Starbucks Coffee

А що очікує кавові плантації у майбутньому розкаже стаття - https://harchi.info/blogs/san-ayt-j/shcho-ochikuye-kavovi-plantaciyi-u-2080-roci.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.