Блоги

Графін, який зберігає свіжість вина

Британський дизайнер Том Коттон розробив графін, який може підтримувати свіжість відкритого вина протягом майже двох тижнів.

Графін для вина ETO

Конструкція під назвою ЕТО має унікальний дизайн і дозволяє повністю видалити повітря з ємкості. ЕТО складається зі скляного контейнера з рухомим клапаном, який опускається донизу, доходячи до рівня вина, яке залишилося у пляшці. Це формує ущільнення між клапаном і вином у графіні, у яке не проникає повітря, тим самим попереджуючи окислення, яке викликає погіршення якості вина. Завдяки цьому напій може залишатися свіжим протягом 12 днів.

Графін для вина ETO

Том Коттон опублікував свій проект на краудфандинговій платформі Kickstarter з метою зібрати $70 000 для його реалізації, але всього за 32 години проект отримав підтримку у розмірі $225 000. Графін ЕТО вже встиг завоювати визнання серед винних експертів, які у ході тестів не змогли виявити вино, що залишалося відкритим протягом 7 днів. Коли графін з’явиться у продажу, його вартість становитиме $113.

А наступний пристрій допоможе перетворити воду на вино - https://harchi.info/blogs/san-ayt-j/peretvory-vodu-na-vyno-miracle-machine.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.