Ці хитрощі не тільки зроблять життя набагато простішим, а й заощадять масу часу.
Потримайте ніж під струменем гарячої води протягом 1 хвилини, протріть його насухо і тільки потім починайте нарізати торт. Шматочки будуть ідеально гладенькими, як у ресторані.
Скачайте з тіста для печива невеликі кульки, складіть їх у пакет і покладіть в морозилку — наступного разу, коли ви захочете приготувати ласощі, більша частина роботи буде уже зроблена.
Залийте у форму для льоду концентрований бульйон та приберіть у морозилку — отримаєте домашні, а не хімічні, кубики для приготування страв. Те ж саме можна зробити і з залишеним після свята вином, щоб у майбутньому використовувати його у приготуванні страв.
За допомогою мікрохвильовки за 2-3 хвилини розтопіть шоколадні трюфелі у склянці молока, і ви отримаєте найсмачніше какао на світі.
Змішайте у блендері яйце, оливкову олію і трохи лимонного соку — домашній майонез готовий за 30 секунд.
Не викидайте апельсинові шкірки або скибочки огірка, опустіть їх у глечик з водою, щоб додати їй приємного аромату.
Змішайте частину вершкового масла з пряними травами та приберіть у морозилку. Це чудова база для приготування гарячих страв.
Найшвидший спосіб перевірити свіжість яєць — опустити їх у миску або склянку з холодною водою. Яйце, яке занурилось на дно — хороше, а яке спливає на поверхню — краще не їсти.
Варене яйце покладіть у закриту банку і струсніть пару разів — очистите шкарлупу секунд за 10. Або інший спосіб — просто додайте під час варіння трохи оцету або соди.
Щільно обмотайте корінець бананів харчовою плівкою, і вони не будуть темніти цілий тиждень.
Затисніть помідори черрі між двома неглибокими тарілками і за декілька секунд зможете розрізати їх усі на половинки. Цей трюк чудово спрацює і з виноградом.
Петрушка, яблуко, шпинат, базилік, цитрусові або склянка молока чудово нейтралізують запах часника.
Якщо замочити червону цибулю для салатів або гамбургерів у воді, то її смак стане набагато м’якшим.
Зберігайте помідори при кімнатній температурі, а не в холодильнику. При цьому обов’язково покладіть їх хвостиками донизу, щоб вони швидко не псувались.
Якщо протерти розрізане яблуко лимоном або медовою водою, воно не потемніє.
Покладіть шкірку апельсина у контейнер з коричневим тростинним цукром, і він не буде злипатись.
Огорніть шматочок льоду тканиною або пергаментним папером та проведіть ним по поверхні супу, бульйону або соусу, він “збере” надлишки жиру набагато краще та швидше, ніж традиційна ложка-шумовка.
Використовуйте звичайну овочечистку, щоб зрізати шкірку у кореню імбиру.
Викладіть зварену у мундирі картоплю на лід — шкірку можна буде зняти миттєво.
Огорніть лимон марлею перш, ніж почнете витискати сік, і можете не хвилюватися про кісточки.
Зріжте маківку і квітку гранату, потягніть і витягніть природні перегородки всередині фрукту — витягнете насіння, не забруднивши руки.
Якщо потримати напівтвердий сир у морозилці хвилин 30, швидко натерти його на тертці буде дуже просто. А ось м’який сир (наприклад, козячий) легко нарізати на порції можна за допомогою зубної нитки.
Розтопіть оцукрований мед, опустивши банку у миску з гарячою водою.
Щоб вода або суп під час кип’ятіння не переливались через край, покладіть зверху каструлі дерев’яну ложку або лопатку.
А хитрощі, що зроблять ваші страви ще смачнішими, розкаже стаття - https://harchi.info/blogs/san-ayt-j/yak-zrobyty-stravu-shche-smachnishoyu.