Блоги

Кава продовжує тривалість життя

Одразу два дослідники прийшли до висновку про те, що споживання кави продовжує життя. Виявилось, що чашка кави на добу збільшує тривалість життя, в середньому, на 9 хвилин.

Чашка кави

За останні роки декілька авторитетних наукових досліджень прийшли до висновку про існування несподіваних переваг для здоров’я людини від споживання кави. Ряд цих переваг був пов’язаний і зі скороченням ризику передчасної смерті. Два нових дослідження, включаючи і наймасштабніше зі всіх проведених по цьому питанню, показали, що навіть одна чашка кави на добу знижує небезпеку передчасної смерті та суттєво зменшує ризик закінчення життя через проблеми, пов’язані з травленням. Споживання по 350 мл кави щодня люди скорочували ризик передчасної смерті на 12% протягом 16 років, а 3 чашки кави зменшували цю небезпеку на 18%. Вчені з Кембриджського університету у цій області підрахували, що стандартна чашка кави щодня збільшує тривалість життя чоловіка на 3 місяці, а жінки - на місяць.

Леді похилого віку п'є каву

Інакше кажучи, 1 чашка кави на добу дозволяє чоловікам прожити на 9 хвилин довше, а жінкам - на 3 хвилини. Вчені з Імперського коледжу Лондона та Університету Південної Каліфорнії, які проводили дослідження, заявили про те, що захисний ефект кави біологічно можливий, оскільки цей напій містить антиоксиданти та компоненти, що зміцнюють здоров’я, які борються з резистентністю до інсуліну, зменшують рівень запалень та покращують роботу печінки. Вчені підкреслюють, що якщо люди люблять пити каву, то їм слід продовжувати це робити, а якщо вони не є прихильниками цього напою, то потрібно задуматись про те, щоб почати його пити.

Кава містить множину антиоксидантів та фенолових компонентів, які відіграють важливу роль у профілактиці раку. Хоча у дослідженнях не сказано, які саме хімічні речовини у каві володіють ефектом еліксиру життя, поза усяких сумнівів даний напій може бути частиною здорової дієти та способу життя.

Кава

А причини пити каву зранку розкаже стаття - https://harchi.info/blogs/san-ayt-j/8-prychyn-pyty-kavu-zranku.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.