Блоги

Кава + вершкове масло = ?

Новий мейнстрім, що скоро добереться і до нас — пити каву не з вершками, не з молоком, а з вершковим маслом.

Звісно, для більшості людей це поки що звучить дивно та незвично. По-перше, не усім такий напій прийдеться до смаку. По-друге — це ж ніби жахливо шкідливо.

Інгредієнти для кави із вершковим маслом

Проте, не поспішайте з висновками. До вашої уваги декілька причин, чому варто спробувати почати пити каву з вершковим маслом.

У маслі, отриманому з молока тих корів, яких годували травою, а не комбікормами, міститься майже ідеальне співвідношення жирів Омега-6 та Омега-3. Завдяки чому, від вершкового масла — при помірному його споживанні, звісно, - не товстіють, а, навпаки, худнуть. До того ж, масло — відмінне джерело вітаміну К, що знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Кава із вершковим маслом

Вершкове масло — важливе джерело здорових жирів не тільки для тіла, а й для мозку. У ньому містяться речовини, необхідні у якості профілактики нейродегенеративних захворювань. Також, масло попереджує надмірно високим витратам енергії організмом. Воно працює як протизапальна речовина. Позаяк, якщо ваша робота — сидіти за комп'ютером та мізкувати, то кава з вершковим маслом — відмінний помічник.

Якщо додати у каву вершкове масло, то утворюється кон'югована лінолева кислота. Вона допомагає людям із зайвою вагою позбутися її.

Кава із вершковим маслом

Bulletproof”, як називають цей напій англомовні мешканці планети, - відмінне джерело енергії. Кава з вершковим маслом підвищує когнітивні здатності мозку, причому, одразу ж на годин шість. Від звичайної чорної кави такого ефекту годі сподіватись. На додачу до всього, кава з вершковим маслом підсилює утворення гормонів під назвою кетони — вони змушують тіло отримувати енергію із жирів, а не вуглеводів. Позаяк, такий напій допоможе не тільки схуднути, а й відчувати себе бадьорим протягом майже всього робочого дня.

Скільки масла додавати у каву? Ідеальна доза — 2 столові ложки. Якщо потім зможете пити отримане пійло. З іншого боку, кава з вершковим маслом може замінити сніданок — це чудова альтернатива для людей, що не встигають снідати зранку. Також, вершкове масло можна замінити на масло гхі чи кокосву олію.

Кава із вершковим маслом
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.