Блоги

Морозиво з харчових відходів

Американська компанія Salt&Straw, яка займається виробництвом морозива, вирішила запустити цього літа нову концепцію та продавати популярний десерт, приготований виключно з харчових відходів.

Проект утилізації харчових відходів буде проводитись у співпраці з місцевими некомерційними організаціями, демонструючи людям, що харчові відходи можуть бути перетворені у дещо інше. І хороша новина полягає у тому, що вони можуть перетворитися у щось дуже смачне - на кшталт морозива.

Морозиво у руці

“Ми були дійсно вражені тим, що ми викидаємо близько 40% продуктів, у той час як діти у деяких місцях голодують, — кажуть засновники компанії Salt&Straw Кім і Тайлер Малек. — Якщо б ми могли раціонально викорисовувати цю їжу, ми могли б вирішити проблему голоду. Ми хочемо показати, що навіть якщо яблуко може бути частково негарним, це не значить, що воно зовсім несмачне і його потрібно викинути. Замість цього ми могли б використовувати його для створення іншого продукту”.

Морозиво Salt&Straw

Завдяки допомозі некомерційних організацій, які боряться з проблемою голоду, збираючи нерозпродані продукти, компанія Salt&Straw буде пропонувати своїм клієнтам змінені версії своїх класичних десертів з відтінком оригінальності. Наприклад, яблучне морозиво буде готуватися з яблук, які залишилися непроданими у супермаркетах, шляхом змішування їх зі спеціями, такими як кориця, ваніль та апельсинова цедра, зібраними зі спиртзаводу, який використовує ці спеції, щоб виробляти ром. 

За допомогою цього проекту Salt&Straw надіється зекономити близько 900 кг їжі.

Морозиво

Більше про проблему харчових відходів розкаже інфографіка - https://harchi.info/articles/harchovi-vidhody-infografika.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.