Блоги

Найбільші прихильники гастрономічного туризму

Італійці та іспанці частіше за інших пробують нові страви під час мандрівок. У той час як тільки половина британців наважується спробувати незнайомі продукти.

Згідно з новим дослідженням, проведеним на замовлення туристичної компанії Expedia, у середньому 79% європейців готові спробувати нові страви під час мандрівок за кордон. Усього в опитуванні прийняли участь 14 тис людей з 14 країн. Зокрема, 94% іспанців та італійців пробують національні страви під час поїздок за кордон.

Переважаюча більшість мандрівників з Франції та Німеччини також відкриті для нових гастрономічних вражень — 91% опитаних люблять пробувати традиційні страви під час поїздок.

Туристи

Також у списку представники Австрії — 89%, Норвегії — 81%, Німеччини — 83%, Нідерландів — 77%, Данії — 76%, Ірландії — 75%, Бельгії — 74%, Швеції — 73%. 

Менш за все схильні до гастрономічних експериментів фіни та англійці. Лише 59% туристів з Фінляндії готові спробувати місцеві делікатеси під час мандрівок в інші країни. Британці також не схильні до подібних авантюр. Тільки 54% дорослого населення Великобританії згодні спробувати незнайомі страви.

Японська їжа

А про наймасштабніші гастрономічні фестивалі світу читайте тут - http://harchi.info/blogs/san-ayt-j/naymasshtabnishi-gastronomichni-festyvali-svitu.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.