Блоги

Найцікавіші серіали про їжу та алкоголь

Зимові вечори усі проводять по-різному. Втім, є речі, які супроводжують і об’єднують різних людей у цей час. До вашої уваги список найцікавіших серіалів про їжу та алкоголь.

Мілдред Пірс

Американський п’ятисерійний міні-серіал виробництва HBO, адаптація однойменного роману Джеймса Кейна. У центрі історії знаходиться домогосподарка середніх років по імені Мілдред Пірс, від якої пішов чоловік. Але головна героїня не опускає рук і намагається налагодити своє життя і життя своїх дітей.

Мілдред Пірс

Таємниці на кухні

Американський сітком з Бредлі Купером у головній ролі, який стартував 19 вересня 2005 року на телеканалі Fox. Серіал заснований на книзі Ентоні Бурдена “Про їжу: суворо конфіденційно”. Джек Бурден, геніальний шеф-кухар і колишній наркоман та пияка, отримує роботу у престижному ресторані “Ноліта”, де йому дозволяють робити усе що завгодно. Він набирає команду зі своїх друзів і талановитих кухарів і готовий зробити все, щоб “Ноліта” процвітала.

Таємниці на кухні

Кухня Вайта

Роланд Вайт - кваліфікований кухар, головний герой, а також чудова людина, яка часто здійснює кулінарні подвиги. Серіал розповідає про буремні і тяжкі будні кухонних працівників одного з ресторанів. Шеф-кухар - центральний персонаж даної історії, працює він у ресторані готелю за межами міста.

Роланд Вайт давно втратив вміння і талант. Для нього отримання першого місця у найголовнішому конкурсі для рестораторів стає практично неможливим. Хоча ще 15 років тому він був одним із найбільш бажаних та популярних кухарів світу. Атмосфера на його кухні в основному позитивна. Якщо б не лінь Роланда, він міг би знову повернутися на перші місця і стати знову популярним. Адже він має талант, який і не снився його конкурентам. Чи зможе він взяти себе у руки і отримати таку бажану перемогу та виграти головний приз?

Кухня Вайта

Весела компанія

Американський комедійний серіал, який виходив протягом 11 сезонів на телеканалі NBC: з 1982 до 1993 рік. За цей час було знято 275 епізодів.

Дія шоу відбувалася в основному у барі під назвою Cheers у Бостоні, штат Массачусетс, у якому місцеві мешканці зустрічаються, щоб випити, розслабитись, поспілкуватись і повеселитися. У 2002 році Cheers зайняв 18-те місце у списку “П’ятдесят найвеличніших телешоу усіх часів по версії TV Guide”.

Весела компанія

Хорас і Піт

Це американський комедійно-трагічний веб-серіал, знятий під керівництвом Луї С.К. у 2016 році. Луї розповідає нам історію бару, яким протягом 100 років володіють два покоління Хорасів і Пітів. Сам Луї стверджує, що при написанні сценарію його надихнуло шоу Майка Лі 1977 року Party Abigail’s. Ідея полягала у тому, що “Хорас і Піт” повинно було бути комедією без аудиторії та закадрового сміху, багатокамерною, але знятою з одного ракурсу сцени (тобто з одного кута). Основна увага була, подібно до “Абігейл”, зосереджена на родині.

Хорас і Піт

Місце Френка

Професор Бостонського університету Френк Плейс отримує у спадок ресторан свого батька Chez Louisiane. Але, вирішивши не порушувати помірний хід свого життя, головний герой серіалу “Місце Френка” відправляється у Новий Орлеан, щоб продати ресторан. Однак колега покійного батька Френка, міс Марі, вважає, що той повинен продовжити сімейну справу, і накладає на Френка прокляття.

Місце Френка

А які фільми про їжу слід подивитися, читайте тут - https://harchi.info/blogs/san-ayt-j/filmy-pro-yizhu-ta-gastronomiyu-chastyna-1.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.