Блоги

Найкращі гастрономічні тури за версією TripAdvisor

Туристичний сервіс TripAdvisor вибрав найкращі гастрономічні тури по світу. У топ-10 увійшли маршрути по Мексиці, Португалії, Іспанії, Японії, Австралії, Греції, а також по 2 екскурсії Великобританією і США.

Їжа

Експерти відмітили 4-годинний тур Лісабоном з дегустацією вина та тапас. Під час прогулянки туристам пропонують спробувати португальський сир, чорізо, іберійські свинячі ковбаски, шинку pata negr, оливкову олію першого віджиму, домашнє варення, традиційний хліб і 5 видів портвейну.

Також TripAdvisor рекомендує відправитись у тур по Лас-Вегасу, який триває 2,5 годин. За час мандрівники встигають побувати у 4 ресторанах та спробувати 12 страв.

Закуски

Ще один учасник рейтингу — тур по лондонському Іст-Енду у районах Спіталфілдз і Шордіч. Екскурсовод проведе туристів по місцям, яким надають перевагу місцеві мешканці. Під час прогулянки можна спробувати сендвіч з беконом в ресторані St John Bread and Wine, бейгли солтбіф у Baigel Bread та британський домашній сир. Окрім того, до програми включені традиційні фіш-енд-чіпс у Poppies і каррі на Брік-Лейн.

Різні види оливок

Також до списку TripAdvisor увійшов 3,5-годинний тур по Пуерто-Вальярта (Мексика), під час якого мандрівників пригостять енчіладою і такос, екскурсія по рибному ринку Цукідзу у Токіо з майстер-класом по приготуванню суші, гастрономічний і винний тур по долині Ярра з Мельбурну. 

Топ був складений на основі рейтингу у категорії “Їжа та напої” на сайті TripAdvisor. Кращі тури були визначені на основі кількості, якості та новизни відгуків.

Продуктова ярмарка

А про наймасштабніші гастрономічні тури світу розкаже стаття - http://harchi.info/blogs/san-ayt-j/naymasshtabnishi-gastronomichni-festyvali-svitu.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.